Windows 7 Ultra iddiaları hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu anlık düşünüyorum. Ama bu her türlü şikayet etmiyeceğim anlamına gelmiyor. Arkadaş çok cesaretli şaka gibi. Hakaretlerdir, millete sallamasıdır, Windows'u babasının malıymış gibi çıkarması. Acaba bu cesareti nereden alıyor onu düşünüyorum.

Aga çocuk öyle biriki kendisini Allah sanıyor sanki. Bak ben bununla arkadaştım, grubumuz vardı. Çocuk o kadar kendini beğenmiş biriydi ki küstük onunla. Hem toksik hem kendisni bir şey sanıyor. Bir de bu grubu bu kurmuştu, Minecraft sunucusu açmıştı gelen gelsin diye. Bende gelmiştim, arkadaşlar falan edindim. Bir de bu fikri Erdoğan diye bir arkadaşımdan açlmıştı fikri ama Erdoğan kendi işletim sistemini çıkarcaktı. Windows 7 Ultra gibi değil hem de buna sapık dedi tecavüzcü falan dedi. Oysaki Erdoğan adamakıllı biri namuslu şerefli bir insan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bosuna ugrasiyorsunuz. Bundan hicbir sey cikmaz. Bu cocugu hala paylasmaniz hata. Birakin ne yapiyorsa yapsin. Engelleyin gecin.

Mr. Robot izleyip gaza gelen herkes Rami'yi pfp yapmis. Sonra kendilerini "hacker" ilan etmisler galiba. Ortaya da "Windows 7 ultra" tarzi paylasimlar cikmis. Dizinin ciktigi donem cogu 5-6 yasindaydi zaten anlamiyorum hicbir bilgisi/becerisi olmayan insanlar bile bu karaktere bel baglamis, saka gibi.

Son düzenleme:
Allah'ın ergenine bak sen 😂. Büyümüşte Windows 7 Ultra çıkaracakmış.

Eğer aynı anda 1000 kişi Microsoft'a bildiri atarsa yüksek ihtimal bu çocuk dava yer kökünü kuruturlar çocuğun ki kurutmaları gerekmekte ki milletin anasının bilmem neresine kaldırıp söven birinin durmaması gerek.

Zaten yakındır fark edilip yok edilecektir diye düşünüyorum.

Eğer aynı anda 1000 kişi Microsoft'a bildiri atarsa yüksek ihtimal bu çocuk dava yer kökünü kuruturlar çocuğun ki kurutmaları gerekmekte ki milletin anasının bilmem neresine kaldırıp söven birinin durmaması gerek.

Zaten yakındır fark edilip yok edilecektir diye düşünüyorum.

Aynen öyle.

Parliament night blue vs Windows 7 Ultra.

Dosya Ekleri

• pvsw7u.png
    pvsw7u.png
    174,2 KB · Görüntüleme: 59
Bugün Instagram'da gezinirken benim de karşıma çıktı. Açıkçası arkadaşlar böyle olacağı çok belli yani. Yaşı henüz küçük, hayatı idrak edememiş birisinin hayal dünyasından ibaret bu projemsi şey. Windows 7’yi yeniden yazdığını falan iddia ediyor sanırım. Çok itibar etmeyin derim. Ve asla modlanmış Windows sürümlerini kurmayın. Aklı başında bir kullanıcı yapmaz zaten bu dediğimi.

Ha bir de Driver Booster kullandığını görünce bir kükremedim değil. Daha buradan ele veriyor kendini eleman. 😂 Komikmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı