Windows 7 vs Windows 8.1

Windows 10 kurmayın kararlı sürüm çıktığında geçersiniz. Windows 8.1 64 bit kurun. Oyunlar çalışmıyor diyenler var ama ben çalıştıramadığı oyun görmedim fallout 1 (1997'de çıkan bir oyun) bile çalıştırıyor. Windows 7'de kurmayın çünkü directx 12 desteği alamayacak. Yavaşlama olur demişsiniz ama windows, programları ve oyunları korsan kullanmazsanız yavaşlama olmaz.

Ben mi yavaşlatıyorum ? Win8.1'in sorunu.
Kimsede bu problem yokken sende varsa sen yavaşlatıyorsun. Her download sitesinden dosya indiriminde vs. virüsleri toplarsan sistem yavaşlar. Bilinçli kullanmaya bağlı.
Kesinlikle Windows 8.1 kullanılmalı.

O sisteme Win7 kurmak sisteme hakarettir bence :) Windows 8.1 pro kullanıyorum. Yavaşlama oldu bundan önce evet ama benden kaynaklı bir sorundu. Formatladıktan sonra daha dikkatli oldum ve 1 ay falan olmasına karşın ilk kurulduğu gibi hâla her şey.

Kimsede bu problem yokken sende varsa sen yavaşlatıyorsun. Her download sitesinden dosya indiriminde vs. virüsleri toplarsan sistem yavaşlar. Bilinçli kullanmaya bağlı.
Kesinlikle Windows 8.1 kullanılmalı.
Senin gibiler her download sitesinden hemen indir logolarına basıp virüsü asıl bulaştırırlar. Ben napayım ? Win8.1, Herşeyle uyumsuz. Eski programları açmıyor. Eski oyunları açmıyor. Ya hata veriyor ya da tepki vermiyor.

Senin gibiler her download sitesinden hemen indir logolarına basıp virüsü asıl bulaştırırlar. Ben napayım ? Win8.1, Herşeyle uyumsuz. Eski programları açmıyor. Eski oyunları açmıyor. Ya hata veriyor ya da tepki vermiyor.

Tüm editörler, oyun firmaları, bilgisayar firmaları Windows8.1 önerirken problem bende öyle mi? Windows XP kur sen en güzeli o.

Bende win8 hele 8.1'den sonra başka bir işletim sistemi kullanasım gelmiyor. Evet win7 harikaydı, microsoft kendisinden beklenmedik bir iş çıkardı ama win 8.1 çok hafif ve stabil. Neredeyse 7 yıllık olan PC'im de bile tıkır tıkır çalışıyor.

Windows 8, harddiske yük bindiriyor. Bazı servisleri devre dışı bırakmazsanız darboğaz oluşturuyor -özellikle düşük devirli olan disklerde daha hissedilir- SSD ile tam verim alınabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı