Windows 7 vs Windows 8 vs Windows 8.1

Windows 8 veya 8.1 directx12 yi bile desteklemiyor. RX580 ile kullanmaya kalktım ve amd nin windows 8 için driver çikarmadığını (Driver derken AMD Radeon Software demek istiyorum) gördüm (windows 7 için bile çıkarılmış). Ama tüm bunlara rağmen aralarında en kullanılabilir olanı Windows 8.1 bence.
hocam directx12 ne yeniyor mu onlar lüküs şeyler

Merhaba öncelik ile Windows 10 kullanıyordum ama son güncelleme sonrası açılma süresi 10 dk sürmeye başladı (daha uzun sürdüğü de oluyor en az 10 dk) ve sabah canlı derse girerken kafamda şalterler attı, tam tamına yarım saat sürdü açılması. Hoca sağ olsun direkt veli grubuna yetiştirmiş. Ben de Windows 7, 8 ya da 8.1'e geçeceğim ama karar veremedim. Arkadaşım dedi ki Windows 8.1 çok kronik sıkıntıları varmış. Bir de Windows 10 çoğu özelliğini kullanıyorum Gamebar vs. onlar 8.1'de var mı ya da başka önereceğiniz işletim sistemi var mı? (Linux hariç program kurarken uğraştırıyor)
O arkadaştan yardım istemeden 8.1 kurun.
İkinci çözüm ailenizden SSD almasını isteyin. Bilgisayar çalışmıyor deyin. Nasıl ikna edeceğiniz size kalmış.

Elinizde 64 Bit ISO var mıdır 8.1 ile gelmiş PC ilk başta zaten laptop bu arada

Eğer ilk zamanından beri HDD yavaşlamışsa yeni SSD almanız daha iyi olacaktır. Patriot 120 GB Burst PBU120GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bütçeniz varsa Windows'u buna kurup diğer işlemlerinize HDD'den devam edebilirsiniz.

Ben Windows 7 kullanıyorum. Ama şunu söylemeliyim ki Windows 7 artık eskidi. Çok hantal geliyor bana. Bilgisayarımın uyumluluğu Windows 7'de diye kullanıyorum. Bu yüzden Windows 8 ve 8.1 düşünebilirsiniz.

(HDD'de problem olabilir. İsterseniz servisede başvurabilirsiniz.)

Ben Windows 7 kullanıyorum. Ama şunu söylemeliyim ki Windows 7 artık eskidi. Çok hantal geliyor bana. Bilgisayarımın uyumluluğu Windows 7'de diye kullanıyorum. Bu yüzden Windows 8 ve 8.1 düşünebilirsiniz.

(HDD'de problem olabilir. İsterseniz servisede başvurabilirsiniz.)
hdd de problem yok denetledim tek sıkıntısı hantal olması ama yinede teşekkürler

Geri
Yukarı