Windows 7'den 10'a geçiş sonrası YouTube kasıyor

alcather

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, ben Windows 7 bir bilgisayar kullanıyordum. Windows 7'de uygulama destekleri yavaş yavaş bittiği için 2 ay önce Windows 10'a geçtim. Geçtiğimden beridir YouTube acayip kasıyor. Zamanla düzelir dedim ama düzelmedi. Derdime derman olun.

Sistem özellikleriniz belki yeterli gelmiyor olabilir. Sistem özelliklerinizi yazabilir misiniz?
Hocam sistem özellikleriniz hakkında bilgi verirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz
2 Çekirdekli 1.6 GHz işlemci ve 4 Gb Ram. Bu özelikler ile Windows 7'de takır takır video izliyordum.

Ramin yetersiz ve hdd kullanıyorsan o yüzden olabilir.
Ramim 4 ve HDD kullanıyorum. Ama diğer bir çok sitede yüksek performans alıyorum.

Selam, ben Windows 7 bir bilgisayar kullanıyordum. Windows 7'de uygulama destekleri yavaş yavaş bittiği için 2 ay önce Windows 10'a geçtim. Geçtiğimden beridir YouTube acayip kasıyor. Zamanla düzelir dedim ama düzelmedi. Derdime derman olun.

Sisteminden dolayı kaynaklanıyor olabilir sistemin Windows 10'u çalıştırmak için kendini zorluyordur o yüzden YouTube kasıyordur. RAM yetersiz geliyor olabilir.

2 Çekirdekli 1.6 GHz işlemci ve 4 Gb Ram. Bu özelikler ile Windows 7'de takır takır video izliyordum.
Hocam yüksek ihtimal sisteminiz Windows 10 için yetersiz geliyor eğer eski bir sistem ise Win 7 gibi işletim sistemleri daha rahat çalışır bu bahsedilen performans artışları genelde yeni sistemler için geçerli oluyor.

Geri
Yukarı