Windows 7'den 8.1'e geçeceğim etkinleştirmede sorun yaşar mıyım?

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Arkadaşlar Win 7 bilgisayarcı tarafından yüklendi 8.1 geçersem etkinleştirmede sorun olur mu?

Yanlış kategoride açtıysam kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
İmkanınız varsa Windows 10 geçin. 8.1'den daha stabil olduğuna yemin edebilirim ama belki kanıtlayamam. Windows 7 ve 10 dışında bir sürüm yeterince iyi değil bence.

İmkanınız varsa Windows 10 geçin. 8.1'den daha stabil olduğuna yemin edebilirim ama belki kanıtlayamam. Windows 7 ve 10 dışında bir sürüm yeterince iyi değil bence.
Win 10 driver yok benim laptop için.
Ücretli mi 8.1 geçiş ?

Selam @Barisgzl1,

Öncelikle kullandığınız Windows 7 sürümü orijinal lisanslı olmalı. Eğer öyleyse 8.1 kurulumunda yükselt seçeneği ile ücretsiz bir şekilde işletim sistemini kurabilirsiniz.

@kadirz123 arkadaşımız dediği aslında doğru. Tavsiyemiz direkt Windows 10'a yükseltmeniz yönünde olurdu ancak bilgisayarınız ya da donanımınız bunu ne kadar kaldırır, soru işareti. Donanım özelliklerinize göre belki de Windows 7'de kalmanız en doğru seçenek olabilir.

Kısaca hangi işletim sistemini yüklerseniz yükleyin, yükleme ekranında yükselt seçeneği ile ücretsiz kurulum yapabilirsiniz. (Orijinal geçerli bir Windows 7 lisansınız olduğu sürece)

Saygılarımla.

Öncelikle kullandığınız Windows 7 sürümü orijinal olmalı. Eğer öyleyse 8.1 kurulumunda yükselt seçeneği ile ücretsiz bir şekilde işletim sistemini kurabilirsiniz.

@kadirz123 arkadaşımız dediği aslında doğru. Tavsiyemiz direkt Windows 10'a yükseltmeniz yönünde olurdu ancak bilgisayarınız ya da donanımınız bunu ne kadar kaldırır, soru işareti. Donanım özelliklerinize göre belki de Windows 7'de kalmanız en doğru seçenek olabilir.

Kısaca hangi işletim sistemini yüklerseniz yükleyin, yükleme ekranında yükselt seçeneği ile ücretsiz kurulum yapabilirsiniz. (Orijinal geçerli bir Windows 7 lisansınız olduğu sürece)

Saygılarımla.
Pc özelikerimi söyliyim mi ?

Windows 7 kaldırdıysa 10'u kaldırır diye düşünüyorum. Gereksinimleri zaten düşük. 8.1'den daha iyi bir şekilde çalışır.
Win 10 driver yok benim laptop için.
Ücretli mi 8.1 geçiş ?
Deneme sürümü kurup geçebilirsiniz. Technopat'ın nasıl geçiş yapılacağına dair çok fazla içeriği mevcut. Korsana yönelmeyin, yöneltmeyin. Windows 8.1 kullanarak bunları yazma sebebim mesela ben geçemediğimden mecburi bu sürümdeyim :(

Windows 7 kaldırdıysa 10'u kaldırır diye düşünüyorum. Gereksinimleri zaten düşük. 8.1'den daha iyi bir şekilde çalışır.

Deneme sürümü kurup geçebilirsiniz. Technopat'ın nasıl geçiş yapılacağına dair çok fazla içeriği mevcut. Korsana yönelmeyin, yöneltmeyin. Windows 8.1 kullanarak bunları yazma sebebim mesela ben geçemediğimden mecburi bu sürümdeyim :(
Win 10 driver yok bilgisayarımın sitesinde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı