Windows 7'den 8.1'e yükseltme sonrası nasıl geri 7'ye geçilir?

• Konuyu başlatan Thaek
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 975

Thaek

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben kısa bir süre önce bilgisayarımı Windows 7'den 8.1'e yükselttim. Fakat Windows 7'ye geri dönmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7'nin İSO dosyasını indirip format atmanız gerekecek hocam.
Peki bunun başka yolu yok mudur? Yani format ile uğraşmak istemiyorum tek seçenek bu mu? Kurtarma seçeneklerine baktım fakat dosyaların eksik olduğunu söylüyor ve bu kurtarma işlemi herhangi bir dosyayı kaybetmeden geri döndürmenin mümkün olduğunu söylüyor yanlış okumadıysam. Windows 7 iso dosyası indirerek bunu denesem olur mu?

Peki bunun başka yolu yok mudur? Yani format ile uğraşmak istemiyorum tek seçenek bu mu? Kurtarma seçeneklerine baktım fakat dosyaların eksik olduğunu söylüyor ve bu kurtarma işlemi herhangi bir dosyayı kaybetmeden geri döndürmenin mümkün olduğunu söylüyor yanlış okumadıysam. Windows 7 iso dosyası indirerek bunu denesem olur mu?
Yok hocam format atmanız gerekecek.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Technopat halen Win8 gösteriyor ama tanıdığım bilgisayar işlerinden anlayan birisi tarafından bilgisayarıma format atıldı. Dosyalarımı kaybetsem de bilgisayarım eski haline döndü. Tavsiyeniz için sağ olun.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Technopat halen Win8 gösteriyor ama tanıdığım bilgisayar işlerinden anlayan birisi tarafından bilgisayarıma format atıldı. Dosyalarımı kaybetsem de bilgisayarım eski haline döndü. Tavsiyeniz için sağ olun.
Hocam birden fazla disk var mıydı? birden fazla olsaydı kaybetmezdiniz.

Neden desteği kesilmiş bir Windows sistemine geri dönmek istediniz ki? Üstüne o widnows 7'nin çok ciddi güvenlik açıkları var verilerinize değer veriyorsanız en güncel sürümü kullananmanızı tavsiye ederim(Windows 11 geçebiliyorsanız geçin geçemiyorsanız Windows 10 da olur)

Neden desteği kesilmiş bir Windows sistemine geri dönmek istediniz ki? Üstüne o widnows 7'nin çok ciddi güvenlik açıkları var verilerinize değer veriyorsanız en güncel sürümü kullananmanızı tavsiye ederim(Windows 11 geçebiliyorsanız geçin geçemiyorsanız Windows 10 da olur)
Maalesef Windows 7 dışında hemen hemen bütün Windows sistemleri bana garip geliyor. Yıllar boyunca kullandıktan sonra kendini halen özlettiriyor. Ayrıca Windows 10'a geçmeyi bir çok kez denedim. Fakat başarısız oldu.

Maalesef Windows 7 dışında hemen hemen bütün Windows sistemleri bana garip geliyor. Yıllar boyunca kullandıktan sonra kendini halen özlettiriyor. Ayrıca Windows 10'a geçmeyi birçok kez denedim. Fakat başarısız oldu.

Başarısız mı oldu nasıl yani biraz daha ayrıntılı anlatabilir misiniz?

Geri
Yukarı