Windows 7'den Windows 8.1'e geçme

EchoX

Hectopat
Yer
Skalitz/Bohemya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 12500h RTX 3050 Tİ 8x2 16 GB RAM 1,5 TB SSD
Sistem Özelliklerim:
Intel Core 2 Duo P7370 2 GHz
4 GB RAM
NVIDIA GT 240M 1 GB ekran kartı
İşletim Sistemi Windows 7 64 Bit

Arkadaşlar merhaba Windows 7 kullanmakta direniyordum ama artık Windows 8.1'e geçmeye karar verdim bu kararın bana bu sistem ile eksisi artısı ne olabilir, yakın zamanda dolar kurununda düşmesi ile birlikte yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 Daha iyi olacaktır.

Sistem Özelliklerim:
Intel Core 2 Duo P7370 2 GHz
4 GB RAM
NVIDIA GT 240M 1 GB ekran kartı
İşletim Sistemi Windows 7 64 Bit

Arkadaşlar merhaba Windows 7 kullanmakta direniyordum ama artık Windows 8.1'e geçmeye karar verdim bu kararın bana bu sistem ile eksisi artısı ne olabilir, yakın zamanda dolar kurununda düşmesi ile birlikte yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum.
Daha iyi bir karar olacağını düsünüyorum 8.1'e gecmenin.

SSD yoksa sisteminde kafanı dağa taşa vurursun şimdiden söylemesi. Ayrıca Windows 8 ve 8.1 en az rağbet gören Windows versiyonları. Yani yaşayacağın sıkıntılar için kaynak bulmak bile başlı başına bir problem olabilir.

SSD yoksa sisteminde kafanı dağa taşa vurursun şimdiden söylemesi. Ayrıca Windows 8 ve 8.1 en az rağbet gören Windows versiyonları. Yani yaşayacağın sıkıntılar için kaynak bulmak bile başlı başına bir problem olabilir.
SSD yok maalesef.
Daha iyi bir karar olacağını düsünüyorum 8.1'e gecmenin.
Sizin USB, CD olmadan Temiz Format Atma rehberinde verdiğiniz ISO indirme aracında sadece Windows 8.1 gözüküyor bazı sosyal konularında önce Windows 8'e daha sonra Windows 8.1'e geçmek gerektiği yazıyor ne yapmam gerek?

Son düzenleme:

Bilgisayarın sürücüleri sadece Windows 7 ve önceki sürümleri destekliyor şeklinde gözüküyor bir sorun olur mu?

1613472554585.png

SSD’ye gerek yok.
Windows 8.1 Home SL çok iyi çalışır o makinede.
Bilgisayarın sürücüleri sadece Windows 7 ve önceki sürümleri destekliyor şeklinde gözüküyor bir sorun olur mu?

Eki Görüntüle 881691
Cihazın kendi sitesinde olmayabilir, desteği kesmişlerdir.
Formattan sonra Windows’un tanıyamadığı sürücü olursa bulmaya çalışırız yoksa tekrar geri format atarsın.
Fakat bir tavsiyem var, bir flash bellekte Win 8.1 başkasında da Win 7 olsun, sıkıntı olursa geri kaçarsın :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı