Windows 7'nin 10'dan Hızlı Olması

frknatsvn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ssd aldım bu yaz. 4-5 ay win 10 kullandım gayet iyiydi ama uefi win 7 kurdum bu hafta gerçekten uçak gibi oldu biligisayar. Teknoloji sitelerinin win 10'u tavsiye etmesi tamamen reklam için bence.

Arkadaşlar ssd aldım bu yaz. 4-5 ay win 10 kullandım gayet iyiydi ama uefi win 7 kurdum bu hafta gerçekten uçak gibi oldu biligisayar. Teknoloji sitelerinin win 10'u tavsiye etmesi tamamen reklam için bence.

Yanlış düşünüyorsun. Kendi ağzınla dedin UEFI ile kurduğunu. Win10 her türlü destek ve hız açısından Win7'den daha önde.

Donanımlar eski ise normaldir. Yeni nesil donanımların varsa Windows 7 de öldürüyorsunuz bilgisayarınızı. Windows 10 UEFİ kurun bakalım, uçak ne kelime F-16 olacak.

aynı bilgisayara iki işletim sistemini de kurun combat arms oyununa girin saniyelik olaylarda anlarsınız boş konuşuyorsunuz win 7 neti çalmıyor ve kasmıyor oyunlarda pc değerlerim 7. üzerinde ve disk değeri 7.9

Windows 7 gerçekten daha hızlı. Sadece biraz eski olduğundan dolayı yeni teknolojileri destekleyemiyor ama şuna eminim ki Windows 7'yi Windows 10 gibi bazı teknolojilere optimize etsek aşırı güzel bir işletim sistemi olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı