Windows 8.1 Embedded Industry Pro nasıldır?

Esaadd

Picopat
Daha fazla  
RAM
4 GB Ram
SSD veya HDD modeli
400 GB HDD
Ekran kartı
Geforce 210
İşlemci
AMD Athlon x4 2.80GHz
1. Önerir misiniz?
2. Key girmek zorunlu mu?
3. Ekran kartının güçlü olması mı gerekiyor?
4. Oyun ve normal kullanım için uygun mu?

Windows 8.1 Home yeterlidir bence o sürüme gerek yok. @editbs00, o sürümü kullanıyordu Home geçti.

Windows 8.1 Embedded Industry Pro gereksiz hizmetler ve uygulamalardan arınmış bir sürümdür. Key girmeden kullanabileceğiniz gibi aktifleştirmek size kalmış bir durum. Kötü donanımlarda iyi ve kararlı calışması ile ünlü bir yapıdır.

Oyun ve normal kullanımlarda daha fazla performans alırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler bilgi için Pro sürümü biraz ağır çalışıyor gibi HDD ile Home'a geçebilirim.

Pro kullanmaya gerek yok zaten. Pro iş için, Home sıradan ev kullanıcısı için. Home geçin.

1. Yani önerilebilir daha hızlı bir Windows 8.1 deneyimi yaşarsınız.
2. Evet kurulumda key istiyor ama ei.cfg ayarlarını değiştirerek keysiz kurabilirsiniz.
3. Hayır.
4. Evet uygundur.

Home HDD ile hızlı çalışır mı? Bir de ben Windows 8.1 ISO dosyasını flash belleğe yazdırırken kurulum ekranında Pro ve normal 8.1 var o Home mu oluyor.

Evet, düz Windows 8.1 yazan Home sayılıyor.

Evet 2 aylık industry Pro deneyimimi anlatayım; Industry Pro gereksiz hizmetlerden arınır yani gereksiz. Hizmet yok mağaza falan giremiyordum OneDrive'ye kadar yok oyun FPS'lerinde anormallik gördüm. Ama RAM kullanımı 800 MB kadar bir şeydi herhalde iş için kullanıyorlar ama zerre kasma yok oyun için. Öyle söyleyemem interenette çok iyi geziyordum arka planda çalışan gereksiz hizmet yok Home sürümü. İyidir onda da gereksiz hizmet yok sayılır OneDrive falan var ama silinebiliyor, silersiniz iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet 2 aylık industry Pro deneyimimi anlatayım; Industry Pro gereksiz hizmetlerden arınır yani gereksiz. Hizmet yok mağaza falan giremiyordum OneDrive'ye kadar yok oyun FPS'lerinde anormallik gördüm. Ama RAM kullanımı 800 MB kadar bir şeydi herhalde iş için kullanıyorlar ama zerre kasma yok oyun için. Öyle söyleyemem interenette çok iyi geziyordum arka planda çalışan gereksiz hizmet yok Home sürümü. İyidir onda da gereksiz hizmet yok sayılır OneDrive falan var ama silinebiliyor, silersiniz iyi sosyaller.

Ben Windows 8.1 Single Language kullanıyorum ama performansından memnun değilim. Sence Windows embedded 8.1 industry Pro geçmeli miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı