Windows 8.1 Format Atma

Tyerr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben 3 yıl önce bir laptop aldım ve hiç format atmadım. Temiz bir format atmak istiyorum fakat kafam çok karıştı. BIOS kısmına hiç girmedim. Yanlış bir şey yaparım diye korkuyorum. C ve D disklerine atacağım formatı. Ne yapmam gerek adımları neler? USB yazmak, BIOS ayarlarını yapıp nasıl format atmamız gerek. Güncel Windows 8.1 ISO dosyasını atmanızı rica ediyorum ve bu sorulara cevap vermenizi istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Ben 3 yıl önce bir laptop aldım ve hiç format atmadım. Temiz bir format atmak istiyorum fakat kafam çok karıştı. BIOS kısmına hiç girmedim. Yanlış bir şey yaparım diye korkuyorum. C ve D disklerine atacağım formatı. Ne yapmam gerek adımları neler? USB yazmak, BIOS ayarlarını yapıp nasıl format atmamız gerek. Güncel Windows 8.1 ISO dosyasını atmanızı rica ediyorum ve bu sorulara cevap vermenizi istiyorum.

Windows 8.1 yerine 10 öneririm.

Youtube' a technopat Windows 8.1 temiz kurulum yaz tüm detaylarıyla anlatıyorlar. ISO indirme araçlarını ve indirme linklerinide yine makalelerinde bulabilirsin. Disk biçimlendirme sonrası yapılacak işlemleri yine cep telefonundan yada tabletten youtube açarak izleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı