Windows 8.1 Format Atma

Simdi bişey daha sorucam. Ben bunu indirdikten sonra yuklemeye baslayabilir miyim? @Adion baska bisey indirmem gerek mi? Technopat in youtube kanalindakine gore yapicam. Uefi icin ayri bisey indirmem gerek mi?

Windows ogrencilere bedava 1 yillik veriyordu. Adi Dreamspark mi neydi tam bilmiyorum. Ogrenci oldugunuzu kanitlayan bir belge gonderdiginizde oluyordu.

@Aksmhmt Kurulum esnasında senden bir key isteyecek. Onu internette biraz arayarak bulabilirsin. Aynı şekilde kurulumdan sonra da orijinal olmayacak. Yine bir takım programlar gerekebilir. Fakat benim tavsiyem orijinal alman. Hiç olmadı Dreamspark ile arkadaşın da söylediği gibi öğrenci olduğunu kanıtlayarak alabilirsin.

@Aksmhmt Kurulum esnasında senden bir key isteyecek. Onu internette biraz arayarak bulabilirsin. Aynı şekilde kurulumdan sonra da orijinal olmayacak. Yine bir takım programlar gerekebilir. Fakat benim tavsiyem orijinal alman. Hiç olmadı Dreamspark ile arkadaşın da söylediği gibi öğrenci olduğunu kanıtlayarak alabilirsin.
Simdilik indiriyim dreamsparka gondericem.

Hangi programlari indirmem gerek simdilik soyler misiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı