Windows 8.1 Format Atma

İlk olarak şuradan e-mailine giriş yap. Daha sonra senden öğrenci olduğunu doğrulamanı isteyecek. Orada 5 seçenek var. Eğer lise veya ortaokul öğrencisi isen en aşağıdaki seçenekteki formu doldurup, yanına da belge olarak e-okulunun bir ekran görüntüsünü (ismin, sınıfın vs gözüksün) ya da okul kartın varsa onun fotoğrafını at ve bundan sonrası beklemeye kalıyor. Eğer üniversite öğrencisi isen okul e-mail adresin ile giriş yapman yeterli. Bunları yap, daha sonra USB'ye yazma gibi işlemleri anlatacağım. :)

İlk olarak şuradan e-mailine giriş yap. Daha sonra senden öğrenci olduğunu doğrulamanı isteyecek. Orada 5 seçenek var. Eğer lise veya ortaokul öğrencisi isen en aşağıdaki seçenekteki formu doldurup, yanına da belge olarak e-okulunun bir ekran görüntüsünü (ismin, sınıfın vs gözüksün) ya da okul kartın varsa onun fotoğrafını at ve bundan sonrası beklemeye kalıyor. Eğer üniversite öğrencisi isen okul e-mail adresin ile giriş yapman yeterli. Bunları yap, daha sonra USB'ye yazma gibi işlemleri anlatacağım. :)
Kusara bakma geç oldu. Fakat harddiskler görünmüyor 5 kere denedik olmadı. Usb'den denedik yine olmadı. Bende windows xp attım.

Hocam ne gerek var Windows XP'ye. Biz burada Windows 7 önermezken siz XP kuruyorsunuz. Ben size key alımını göstermiştim. Daha USB yazmayı vs. anlatacaktım. Adım adım yapacaktık. Siz bir şeyi yanlış yapmışsınızdır. Niye acele ettiniz ki? Şimdi XP ile daha çok performans kaybına uğrayacaksınız, güncelleme alamayacaksınız ve güvende değilsiniz artık. Çünkü Windows desteği tamamen sonlandırdı. Sizin kararınız fakat XP'de yaşadığınız bir sorunda destek verilmeyecektir Technopat'ta. Haberiniz olsun. Eğer Windows 8.1'e geçmek isterseniz her zaman buradayız. :) Bana kalırsa hemen geçmelisiniz.

@Adion Konu açtım. Ama daha onaylanmadı sorunum aynı olduğu için buradan yazıyorum. Ben Recep abinin bios ayarları videosunu izledim. Pc ilk defa açılacak ama Windows 8.1.1 pro linkini bulamadım bulabilsem rufus ile sıkıştırıp başlayacağım ama bulamadım. Bir kaç siteden denedim laptop çince oldu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı