Windows 8.1 format sonrası Wi-Fi gitti

harajukubarbie

Kilopat
Windows 10'dan Windows 8.1'e geçtim format atarak ama Wi-Fi yoktu. Sorun Driver'ın kurulu olmamasından ötürü olabilir, ama asıl sıkıntı şu. Laptopumun modeli için olan Driver'lara baktım ama hiçbirisinde Windows 8.1 yazmıyordu. Nasıl yükleyebilirim Driver'ları? Hiçbir Driver yüklü değil.

Son düzenleme:
Windows 7 sürücüleri varsa Windows 8.1 ile uyumlu.

Notebook ureticinizin sitesinden lan sürücüsünü indirerek düzeltebilirsiniz. Adaptör ise adaptörün sitesinden ilgili modeli indirin.

Notebook ureticinizin sitesinden lan sürücüsünü indirerek düzeltebilirsiniz. Adaptör ise adaptörün sitesinden ilgili modeli indirin.
Wi-Fi driverını yükledim yeniden başlat dedi başlattım ama hala ortalıkta gözükmüyor sadece kablolu erişebiliyorum internete kablosuz hiç yok ortalıkta çevredeki Wi-Fi ağlarına bile bakamıyorum.

Wi-Fi driverını yükledim yeniden başlat dedi başlattım ama hala ortalıkta gözükmüyor sadece kablolu erişebiliyorum internete kablosuz hiç yok ortalıkta çevredeki Wi-Fi ağlarına bile bakamıyorum.
Wifi sürücüsünü nerden indirip kurdun?

Lenovo'nun kendi sitesinden buldum Driver'ı denetim masasında da kurulu gözüküyor ama Wi-Fi'ye erişemiyorum hala
Lenovonun sitesinde çift sürücü olur genelde. Wifi yongan diğer üreticiye aittir.

Geri
Yukarı