Windows 8.1 için zaman daralıyor

Physic

Hectopat
Yer
Bartın
Evet eskilerin göz nuru HDD'lerin evi olan Windows 8.1'in desteği 10 Ocak 2023 tarihinde Microsoft Corporation tarafından son bir güncelleme daha alacak ve artık sonsuza dek bir daha güncelleme almayacak. Bu cidden çok üzücü bir durum insanlar artık alternatif kalmadığı için Linux'a geçiş yapacak veya tehlikelere açık bir sanal dünyada devam edecekler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet eskilerin göz nuru HDD'lerin evi olan Windows 8.1'in desteği 10 Ocak 2023 tarihinde Microsoft Corporation tarafından son bir güncelleme daha alacak ve artık sonsuza dek bir daha güncelleme almayacak. Bu cidden çok üzücü bir durum insanlar artık alternatif kalmadığı için Linux'a geçiş yapacak veya tehlikelere açık bir sanal dünyada devam edecekler.

Aslında net farmerwork 4.8 desteği gideceği için tekrar internetten yükleyip kullanabiliriz.
Mesela ben şu anda sürücüsünü saklıyorum ileride lazım olur diye...

HDD kullananlar Windows 10'un hangi sürümünü kullanırsa kullansın aynı sonucu elde ederler diye biliyorum.

Aslında net farmerwork 4.8 desteği gideceği için tekrar internetten yükleyip kullanabiliriz. Ancak isteyenler Windows 10'a geçebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı