Windows 8.1 Lisans Bilgisi Ekranı Kaldırma

Aysahit

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8.1 kurarken ilk aşamada "Lisans bilgisi" ekranı çıkıyor. İSO dosyasından bu ekranı kaldırmak mümkün mü ?

Kurulum sırasında bu aşağıda eklediğim lisans sözleşmesinin yer almadan kurulumun devam etmesini ya da sözleşme metnini silmek istiyorum bu mümkün müdür ?

070113_0554_Windows81Ku4.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldırma sebebini anlayamadım ? Eğer Lisans Girmeden kurulum yapmak istiyorsan bunu indir ve ISO dosyasının içindeki Sources klasörünün içine at. ei.cfg

Kaldırma sebebini anlayamadım ? Eğer Lisans Girmeden kurulum yapmak istiyorsan bunu indir ve ISO dosyasının içindeki Sources klasörünün içine at. ei.cfg

Öncelikle cevap için teşekkür ediyorum. Sizim dediğiniz yöntem "Key girme" sayfasını kaldırıyor diye biliyorum forumda ilgili konuyu okumuştum. Benim yapmak istediğim şey; Yukarıda fotoğraf olarak eklediğim kurulumun hemen başında "Lisans Bilgisi" ekranı çıkıyor kabul et seçeneğini işaretlemeden ileri yapamıyorsunuz ben bu ekranı kaldırmak istiyorum.

Konu ile ilgili bilgisi olan sayın yetkili ve üyelerimizin bilgirine ihtiyacım var. Teşekkürler.

Konu yukarı.

Konuda fikri olan var mı ?

Yardım rica ediyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı