Windows 8.1 Mavericks Dual boot Yapmak

crazy1978

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar windows 8.1 kullanıyorum yanına Mavericks kurmak istiyorum. Sormak istediğim şu pc de hdd 2'ye bölünmüş. D ye yer açıp uygun formatı atıp kurabilirmiyim? Yoksa illa C'ye mi kurmam gerek şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır zorunda değilsiniz istediğiniz bölümden istediğiniz kadar diğer dosyalara dokunmadan bölüm ayırıp Mavericks kurabilirsiniz. Videoyu izleyin programları onlar dedikçe indirin yaptıklarını yavaş yavaş yapın yaparsınız. Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler üstad.

Asus k55vd laptopuma yukardaki rehberdeki gibi kurulum yaptım fakat kurulumdan sonra kurulu olan diske giremedim. IOBlututtansonra takıldı baya bekledim ama ayarlar ekranı gelmedi. Birde kurulum yaparken laptopun mausu çalışmadı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

Adsız2.jpg

IOBluetooth hatası aslında bluetooth değil, ekran kartınızın hatası. Bu bölümden sonra kurulum ekranı geldiği için burada takılıyor ve kullanıcılar bluetooth hatası olduğunu düşünüyor. Aşağıdaki videoda bunun açıklaması mevcut, izleyip o yönergeleri uygularsanız almazsınız muhtemelen o hatayı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeş öncelikle cevabın için çok teşekkürer. Şimdi kurum çok kolay bir şekilde yaptım grafik için tekrar girdim intel'den işareti kaldırdım. Yani iki videonun da aynısını yaptım fakat güvenli mod harici kurulumu açamadım. Güvenli moddan açınca sistemdeki dosyalara girdim ve transmac la sildiğim nvida dosyaları sanki silinmemiş gibi ordaydı. Onları sildim bu sefer kurulumu boot ettim masaüstüne ulaştım bu sefer şu sorunlar çıktı.
  • Coloverconfegetr'ı kurdum maunt efi yapıyorum ama dick0 dick 1 çıkmıyor.
  • Laptop kendi mauspad çalışmıyor.
Şimdiden teşekkürler..

Daha önceki denemelerim de mausepad çalısıyordu bir tek bu optimus olayı vardı. Çözüm bulundu diye Windows'u bozmadan kurmak istedim ama bu hatalar çıktı.

Bir de bu laptopta neden kurulumda bluetooth klavye bağla uyarısı geliyor..

Recep bey nerdesiniz yardımınızı bekliyorum..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı