Windows 8.1 Pro nasıl?

Kardeşim bİzim bilgisayarda Windows 8.1'di. Biz crack Windows 10 indirdik. Şuana kadar bir zararı olmadı ya da ben farketmedim ama Windows 8.1 sürümü kullanılmaz çöp bir sürüm.
Neresi çöp uzun zamandır kullanıyorum hiçbir sorun yok bilib bilmeden konuşmayalım

Merhaba, Windows 8.1 sl sürümünü kullanıyorum ama etkinleştirme anahtarı hiçbir yerde bulunmuyor. Sorum şu Windows 8.1 Pro ile sl arasındaki fark nedir, fazla performans farkı var mı ve yükseltince dosya kaybolma durumu olur mu?

12 GB RAM ile 8.1 gereksiz 10 veya 11 kullanın TPM desteğiniz yok ise internette TPM'siz bilgisayarlara W11 kurulum videoları var.

Merhaba, Windows 8.1 sl sürümünü kullanıyorum ama etkinleştirme anahtarı hiçbir yerde bulunmuyor. Sorum şu Windows 8.1 Pro ile sl arasındaki fark nedir, fazla performans farkı var mı ve yükseltince dosya kaybolma durumu olur mu?

Stabilitede sorun yaşayabilirsiniz. Single Language kullanmanızı tavsiye ederim. Pro gibi saçma sapan güncellemeleri arkada indirmiyor en azından.

Kardeşim bİzim bilgisayarda Windows 8.1'di. Biz crack Windows 10 indirdik. Şuana kadar bir zararı olmadı ya da ben farketmedim ama Windows 8.1 sürümü kullanılmaz çöp bir sürüm.
Forumda crack korsan muhabbet etmek yasaktir.

Yeni konular

Geri
Yukarı