Windows 8.1 Ücretsiz ve Yasal Olarak Edinme (Öğrenciler için)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu videomuzda Windows 8.1 i ücretsiz olarak nasıl edinebileceğimizden bahsediyoruz. İyi seyirler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 8.1 iso dosyası indirme linki (hızlı) : Download Windows Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation from Official Microsoft Download Center

Technopat sosyaldeki arkadaşın konusu : Windows 8.1 DreamSpark Lisans Alma rehberi | Technopat Sosyal

Buda arkadaşın Youtube videosu :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam senin belgende okul ismiyle birlikte çok güzel bir şekilde ders programı görülüyor. Lise öğrencisi olduğum için e-okuldan fotoğraf çekip attım. Ancak okul ismi yok. Dönmemeleri bu yüzden midir?

Hocam senin belgende okul ismiyle birlikte çok güzel bir şekilde ders programı görülüyor. Lise öğrencisi olduğum için e-okuldan fotoğraf çekip attım. Ancak okul ismi yok. Dönmemeleri bu yüzden midir?
Olabilir, dediğim gibi benim programı kullanabilirsiniz. Büyük ihtimal geri dönüş yaparlar. Şimdiden hayırlı olsun. :)

@Aydın K Çok teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi bugün döndüler. Sayenizde aldım. Bir şey sormak istiyorum. DreamSpark sayesinde başka hangi özelliklerden yararlanabiliyoruz?

@Aydın K Çok teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi bugün döndüler. Sayenizde aldım. Bir şey sormak istiyorum. DreamSpark sayesinde başka hangi özelliklerden yararlanabiliyoruz?
Visual Studio falan da alabiliyorsun ama daha fazlası yok. İşletim sistemini al yeter ya fazlasında da gözün olmasın. :D

Aynı şekilde Win 10'da verirler inş. :D

Aynı şekilde Windows 10'da ücretsiz verirler inşallah.

Windows 10 beta sürümü ücretsiz zaten. Ayrıca Office in education adresinden ücretsiz Office 2013 de alabilirsiniz. Bunun içinde bir video çekmeyi planlıyorum.

Size bir bilgilendirme yapıyım. 8. sınıfım ve Dreamspark'a başvurdum. Başvurum kabul edildi sanırım çünkü bütün Windows programlarını siteden indirebiliyorum. Haberiniz olsun :)

Ben üniversite ögrencisiyim e posta hesabim yok. Almak için öğrenci işlerine gidip ne demem gerekiyor. Çukurova üniversitesinde okuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı