AKP Konya Büyükşehir Belediyesinde yabancı öğrenciler toplu taşımadan ücretsiz olarak faydalanabiliyor

Kanıtlamama gerek bile yok aklı başında biri zaten bunların nasıl ürediklerini bilir en basiti Türkiye'de 10 milyon mülteci olduğu(resmi olmayanlar dahil) varsayılan bir ülkede yaşıyoruz sence 2800 absürt olmaz mı?

Sen gerçekten konuyu anlamamışın. Konu içerisi Konya'da üniversite okuyan yabancı öğrenciler! Ve bu rakam kesin ve nettir.
Üniversite kayıtlarından çıkarılıyor rakamlar. Böyle aşırı muhalif gazete sayfalarından değil. Üstüne ücretsiz kart almaya öğrenci belgesi ile başvuruyon T.C. İle başvuruyon resimli flan otobüs kartı. Laf olsun torba dolsun diye alakasız saçma örnekler veriyorsun.

Sen gerçekten konuyu anlamamışın. Konu içerisi Konya'da üniversite okuyan yabancı öğrenciler! Ve bu rakam kesin ve nettir.
Üniversite kayıtlarından çıkarılıyor rakamlar. Böyle aşırı muhalif gazete sayfalarından değil. Üstüne ücretsiz kart almaya öğrenci belgesi ile başvuruyon T.C. İle başvuruyon resimli flan otobüs kartı. Laf olsun torba dolsun diye alakasız saçma örnekler veriyorsun.

Hadi diyelim ki bunların sayısı tamam peki bunların aldığı desteklerin yarısını bile benim Türk kardeşimin alamadığı gerçeği ne olacak?

Hadi diyelim ki bunların sayısı tamam peki bunların aldığı desteklerin yarısını bile benim Türk kardeşimin alamadığı gerçeği ne olacak?

Çevir kazı yanmasın moduna girdin sen şimdi.

Açıklama orada beğenirsin beğenmezsin yeterli gelir yetersiz gelir saygı duyarım. Üniversitelerimizi tanıtmak ve şehrimize yabancı öğrenci çekmek için kendi çapımızda 2004 yılından beridir yaptığımız bir uygulama diyor adamlar. Bunu yasalara uygun bir şekilde belediye meclis kararıyla yapıyorlar. Şehir büyük ve 5 tane üniversite varmış.

Muhalefet çıkar biz iktidar olursak bunu kaldıracaz der veya bunu mahkemeye verir iptal ettirecez flan onların bileceği bir şey. Şu anki belediye biz devam edeceğiz diye açıklama yapmış.

Bu mantıkla başkasıda İBB 0-4 yaş çocuğu olanlara neden ücretsiz bu otobüsler çocuk yaparken bana mı sormuş demesi gibi bir şey senin yaptığın. Yani işin özü İl meclisi çoğunluk ile karar aldıkça çoğu şeyi yapabilir belediyeler.

Bence Kk'nun en iyi yapacağı şey ekonomiyi yönetmek olur ki zaten SGK onun sayesinde daha uzun süre dayandı.
Gazeteler ''SGK battı'' başlığının hemen yanına Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafını koyunca ihale ona kaldı. Kimse o küçük yazıları okuma zahmetine girmedi. Kılıçdaroğlu'nun elektrikleri kesilmese kaç abonenin elektriği kesildiğini nasıl bilecektik? Kılıçdaroğlu ihtiyaç sahiplerinin evine uğramasaydı elektrikleri açılacak mıydı? Artık bunları yaptığında sempati uyandırmıyorsa bir şeyleri anlaması lazım. Siyasetçilerin koltukta kök salması bize zarar. Daha iyisini isteme lüksümüz elimizden alıyorlar. 🙂

İnsanlar gündemi takip edip neyin yanlış olduğunu anlayamıyorsa buradan istediğinizi yazın fark etmez. Siyaset, futbol veya din konularında gereksiz yükselenler var. Tartışma iyidir ama sınırı aşmamak gerek. Birilerine bir şeyleri kanıtlamak için kendinizi yormayın bence. Ayrıca konu da boş yere kapanmasın.

Siz tarihten de bir habersiniz :(.

Osmanlıyı yıkanların başında İngiltere var Fransa var İtalya var hatta Yahudi lobisi ve Amerika var.

Mısır'ı kim işgal etti Kıbrıs adasını kim işgal etti? Libya Tunus oraları kim aldı! Suriye 1950'lere kadar hangi ülkenin sömürgesiydi. Bilmeden boş beleş konuşuyorsunuz.

Yunanistan'a yüzbinlerce silahı kim verdi Lozan'da masada bizi sıkıştıranlar kimdi? Savaşı kazandığımız halde Yunanistan'dan toprak alamadık üstüne Batı Trakya gitti gerisini sen düşün. Çoğunluğu Türkmen olan Musul Kerkük gitti. Sen halen Arap nefreti ile devam et bu nefret pompalanmaya devam etsin asıl sorumluları görme.
Bu da yanlış bilgi yakında bırakacağım zaten buraları ancak lütfen buradan tarih, siyaset vb. sosyal bilimleri takip etmeyiniz. Çok fazla bilgi kirliliği var, neden moderatör müdahale etmiyor? Buna da düzenleme yapayım yine; Osmanlı zaten 1838 Balta Limanı antlaşması ile İngiltere'nin yarı sömürgesi haline gelmiş bir devlettir. Yok öyle aslan kaplan sadece övmek. Yani sadece İngiltere dokundu döküldü böyle bir hikaye yok. Kavalalı Mehmet Ali Paşa ki kendisi sadece Mısır valisidir o dönemde, İngiltere ve Rusya'nın desteği olmasa az kalsın İstanbul'a kadar ilerliyordu. Lozan konusuna hiç girmiyorum yazdıklarınız akıl ve bilimden uzak sadece komik.
Tamam kanka sınava hazırlanıyorsan yaz bildiğini.
Fransız devrimi münasebetiyle milliyetçilik etkili oldu diyebiliriz salt Araplar demek yetersiz. Keza Balkanlarda meydana gelen dağılma ortada. Ayrıca ilk isyan eden Sırplar olmuştur yanlışım yoksa Kara Yorgi önderliğinde. Devamında Yunanistan ise ilk bağımsız olandır. Bunu Berlin Antlaşması ile Sırplar, Romanya ve Bulgaristan takip eder. Oradan buradan kopyala yapıştır yapmıyorum üşenmedim elimle yazdım teker teker.

Son düzenleme:
Bu da yanlış bilgi yakında bırakacağım zaten buraları ancak lütfen buradan tarih, siyaset vb. sosyal bilimleri takip etmeyiniz. Çok fazla bilgi kirliliği var, neden moderatör müdahale etmiyor?

Fransız devrimi münasebetiyle milliyetçilik etkili oldu diyebiliriz salt Araplar demek yetersiz. Keza Balkanlarda meydana gelen dağılma ortada. Ayrıca ilk isyan eden Sırplar olmuştur yanlışım yoksa Kara Yorgi önderliğinde. Devamında Yunanistan ise ilk bağımsız olandır. Bunu Berlin Antlaşması ile Sırplar, Romanya ve Bulgaristan takip eder. Oradan buradan kopyala yapıştır yapmıyorum üşenmedim elimle yazdım teker teker.
Yazdıkların doğru.
Tarihi tyt ayt ikisinide bitirdim.
Ancak ben yıkılma anlamında demek istediğim batılılarla iş birliği yapması.
Diğerlerinde şaşırılacak bir şey yok onlar zaten gavur hiç bir bağ yok.
Arapların yapması yanlıştı sonuçta Araplar müslüman ve Osmanlı İslam'ın kalesiydi.
Yapılan son derece yanlıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı