AKP Konya Büyükşehir Belediyesinde yabancı öğrenciler toplu taşımadan ücretsiz olarak faydalanabiliyor

Bence şu an için gözüken oy potansiyeli bakımından en yüksek tek ittifak CHP-İYİP olduğu için bu partilere oy verip geri bildirimler ile daha düzgün yönetmelerini sağlayıp sonraki seçimde göndermek gerekir.
Olabilir hocam saygı duyarım fikrinize. Ama dediğim gibi o adamın hiçbir haltı düzelteceğine inanmıyorum. İnanıyordum ama bu son yaptıklarından sonra hayır. Bakalım şuan için zafer partisi ciddi yükselişe geçti. Eğer seçim zamanı iktidarın gölgesinde kalmayacağını düşünürsem onlara vereceğim oyumu. Çünkü sizin de bahsettiğiniz gibi öyle bir kutuplaşma var ki AKP ve CHP' den başka hiçbir parti ittifaka gelemeyecek gibi duruyor. Ama bakalım umarım zafer partisi bu durumu değiştiren ilk parti olur.

Yani demek istediğin 2023'te millet ittifakına oy verelim.
2028'de bunları gönderelim mi demek istedin?
Eğer bunu demek istediysen bayağı mantıklı hoşuma gitti.

Evet ama önce kk genel başkanlık ve cb seçimiğnden geri çeilmesi gerekir bu yüzden Twitter gibi ortamlarda sürekli halk olarak dile getirmek lazım.
Olabilir hocam saygı duyarım fikrinize. Ama dediğim gibi o adamın hiçbir haltı düzelteceğine inanmıyorum. İnanıyordum ama bu son yaptıklarından sonra hayır. Bakalım şu an için zafer partisi ciddi yükselişe geçti. Eğer seçim zamanı iktidarın gölgesinde kalmayacağını düşünürsem onlara vereceğim oyumu. Çünkü sizin de bahsettiğiniz gibi öyle bir kutuplaşma var ki akp ve CHP'den başka hiçbir parti ittifaka gelemeyecek gibi duruyor. Ama bakalım umarım zafer partisi bu durumu değiştiren ilk parti olur.

Bende bu adamın ekonomi bakanlığından başka bir yerde başarısının olacağını sanmam bu yüzden Mansur Yavaş, özgür özel, Ekrem İmamoğlu gibi adamların önünü açması gerekir.

Belediyeden açıklama gelmiş. Olay tam tahmin ettiğim gibi. Neredeyse 20 yıldır olan bir olayı sanki bugün yapılmış gibi gündem edip siyasi rant elde etmeye ve yabancı nefreti pompalamaya çalışan insanlar var.

1651177475092.png

Mesela ben sizin gibilerin ağızından bir kere ABD veya İngiltere Fransa nefreti duymam. Ama konu Arap olunca ağız dolusu hakaret ve nefret cümlesi çıkar bu neden!

Araplar içinde ihanet edenler var mı dersen vardır. Ama ne kadarı etti! Veya edenler İngiltere'nin Fransa'nın İtalya'nın Ermeni veya Rum'un bize yaptığının kaçta kaçını yapmıştır bunlara bakmak lazım.
Atatürk Libya'ya gittiğinde yerli halk ile direnmiştir onları görmezsin. Suriye cephesi veya kutsal toprakları savunurken yerli halk destek çıkmıştır. Napolyan hayatında ilk defa bir Osmanlı paşasına o topraklarda yerli halk desteği ile Araplar sayesinde yenilmiştir.

Haa yanlış yapan var mı dersen illaki var savaş zamanı para alan ülkeyi sana vereceğiz sen kral olacan vaadlerine kanan aşiretler aileler var mıdır illaki vardır. Ama bu nefret fazla. Tarihi düzgün okumuyor ve öğrenmiyorsunuz. Toplumda kasıtlı olarak bir Arap ve onun üstünden Müslüman düşmanlığı pompalanıyor inatla.

Evet haklısınız bu konuya mesaj yazanların İngiltere veya Fransa'ya karşı kötü bir söylemini göremezsiniz çünkü ülkemize gelip çocuk ve kadınları taciz edenler İngiliz veya Fransızlar değil vasıfsız a*aplar haliyle insanların en çok nefret ettikleri de a*aplar ve ben bunda kötü bir şey göremiyorum bana kalsa ülkemiz de ne kadar mülteci varsa gönderilmeli sonrasında başlarına ne geleceği zerre umurumda değil kaçıp ülkemizde şerefsizlik yapacaklarına kalıp kendi ülkelerini savunsalardı.

Olabilir hocam saygı duyarım fikrinize. Ama dediğim gibi o adamın hiçbir haltı düzelteceğine inanmıyorum. İnanıyordum ama bu son yaptıklarından sonra hayır. Bakalım şuan için zafer partisi ciddi yükselişe geçti. Eğer seçim zamanı iktidarın gölgesinde kalmayacağını düşünürsem onlara vereceğim oyumu. Çünkü sizin de bahsettiğiniz gibi öyle bir kutuplaşma var ki AKP ve CHP' den başka hiçbir parti ittifaka gelemeyecek gibi duruyor. Ama bakalım umarım zafer partisi bu durumu değiştiren ilk parti olur.
şahsen kılıçdaroğlunun bilgi birikiminin yüksek olduğuna inanıyorum.
Çoğu şeyi ustaca bildiğine inanıyorum. ancak adamda irade diye birşey yok hiçbir sözünün lafının arkasında duramıyor.
O yüzden bize vaad ettiği sözünü verdiği hiçbir şeyi başaracağına inanmıyorum.

Son düzenleme:
Şahsen kılıçdaroğlunun bilgi birikiminin yüksek olduğuna inanıyorum.
Çoğu şeyi ustaca bildiğine inanıyorum. Ancak adamda irade diye bir şey yok hiçbir sözünün lafının arkasında duramıyor.
O yüzden bize vadettiği sözünü verdigi hiçbir şeyi başaracağına inanmıyorum.

Bence Kk'nun en iyi yapacağı şey ekonomiyi yönetmek olur ki zaten SGK onun sayesinde daha uzun süre dayandı.
Tersini iddia ediyorsan kanıtlayacan. Ben ne bileyim saymadım ya. Ama resmi açıklama bu yönde.

Kanıtlamama gerek bile yok aklı başında biri zaten bunların nasıl ürediklerini bilir en basiti Türkiye'de 10 milyon mülteci olduğu(resmi olmayanlar dahil) varsayılan bir ülkede yaşıyoruz sence 2800 absürt olmaz mı?
1651178555317.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı