Windows 8.1 ürün anahtarı kabul etmiyor

OE06

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Beyler şu an işletim sistemim w8.1 SL, bunu normal 8.1 yapmak istiyorum. Denetim masasından yükseltmek isteyince ürün anahtarı istiyor, Biost ta ki ürün anahtarını giriyorum kabul etmiyor. Ne yapacağım?

Beyler şu an işletim sistemim w8.1 SL, bunu normal 8.1 yapmak istiyorum. Denetim masasından yükseltmek isteyince ürün anahtarı istiyor, Biost ta ki ürün anahtarını giriyorum kabul etmiyor. Ne yapacağım?

Bios'taki ürün anahtarı SL ise tabii kabul etmez. (Öyle biliyorum)

Bilgisayarınız Windows 8.1 Single Language olarak geldiyse onun anahtarı BIOS'a gömülüdür. BIOS'ta yer alan anahtarı başka sürümleri yüklerken kullanamazsınız. Single Language anahtarı Single Language içindir sadece. Pro sürümünü yüklerken onu kullanamazsın.

Bilgisayarınız Windows 8.1 Single Language olarak geldiyse onun anahtarı BIOS'a gömülüdür. BIOS'ta yer alan anahtarı başka sürümleri yüklerken kullanamazsınız. Single Language anahtarı Single Language içindir sadece. Pro sürümünü yüklerken onu kullanamazsın.

Yani yeni bir anahtar almak zorundayım ya da loader kullanmalıyım değil mi?

Evet ancak Single Language ile Pro sürüm arasında kullanabileceğiniz hiçbir fark yok. Neden Pro sürüme geçmek istiyorsunuz ?

Hiçbir fark yok ise geçmenin anlamı yok o vakit :D. Ben SL beta sürüm gibi bir şey sanıyordum :kararsız:.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı