Windows 8.1'e geçtikten sonra internete bağlanamıyorum

BugraHan72

Centipat
Daha fazla  
Bugün Windows 10'dan Windows 8.1'e geçtim fakat bir şey fark ettim internete bağlanmıyor bildiğin hiç internet ağını göstermiyor. Notebook kullanıyorum. Çözümünü biliyor musunuz?

Hocam Wi-Fi sürücüsünü güncelleştirmeyi denediniz mi?

Bugün Windows 10'dan Windows 8.1'e geçtim fakat bir şey fark ettim internete bağlanmıyor bildiğin hiç internet ağını göstermiyor. Notebook kullanıyorum. Çözümünü biliyor musunuz?

Nedendir bilinmez bende daha önce Windows 8.1 kullandım. O kadar sürücü kurmama rağmen olmadı. Siz yine de Ethernet sürücüsünü indirip bilgisayarınıza kurun.

Eski laptopumda Windows 8.1 kullanınca bende de bu tip sorunlar olmuştu. Nvidia denetim masası açılmıyordu mesela. Bluetooth da çalışmıyordu, Windows 8.1 bence güzel bir sürüm değil. Windows 10 1507 falan tercih ederim 8.1 yerine.

Evimde modem var takınca bağlanıyor ama bundan sonra böyle mi kullanacağım.

Açıkçası sürücü konusunda 8.1 belalı işletim sistemi. Bağlanabiliyorsanız ne mutlu çünkü ben hiç bağlanmadım. Ya sürüm düşürün ya da 10'a geçin 8.1 ölmüş çoktan da anca bu sene sonu gömecekler onu.

Açıkçası sürücü konusunda 8.1 belalı işletim sistemi. Bağlanabiliyorsanız ne mutlu çünkü ben hiç bağlanmadım. Ya sürüm düşürün ya da 10'a geçin 8.1 ölmüş çoktan da anca bu sene sonu gömecekler onu.

Zaten Windows 10'du aşırı kasıyordu ve donanımı ona yetmiyordu sonra 8.1'e geçin dediler.

Geri
Yukarı