Çözüldü Windows 8.1'e geçtikten sonra internete bağlanılmıyor

• Konuyu başlatan Shees
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 714
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shees

Picopat
RAM
4 GB
İşlemci
Intel Pentium CPU N3540
Windows 10'dan Windows 8.1e geçtikten sonra bir türlü internete baglanamadim. Sürücü indirmen lazım gibi şeyler söylediler ama nasıl yapabilirim, yardım edebilir mısınız?

Çözüm
Hocam bir de Windows 10 için olanı deneyin attığım linkteki. Olmazsa bu bilgisayar > yönet > Aygıt Yöneticisi > ağ bağdaştırıcıları > ayrıntılar > donanım kimlikleri > en üstte yazanı kopyalayıp yapıştırın buraya.
Tamam hallettim sürücüler yüklenirken hata oluşmuş windows tekrar kurup sürücüleri indirdim şimdi çalışıyor yardımınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 20221015_155407.jpg
    20221015_155407.jpg
    254,7 KB · Görüntüleme: 26
Ethernet kablosuyla mı bağlanmaya çalışıyorsunuz yoksa wifi ile mi ? Wifi adapdötüründe ya da kabloda bir sıkıntı olabilir.

Hocam bir de Windows 10 için olanı deneyin attığım linkteki. Olmazsa bu bilgisayar > yönet > Aygıt Yöneticisi > ağ bağdaştırıcıları > ayrıntılar > donanım kimlikleri > en üstte yazanı kopyalayıp yapıştırın buraya.
Tamam hallettim sürücüler yüklenirken hata oluşmuş windows tekrar kurup sürücüleri indirdim şimdi çalışıyor yardımınız için teşekkür ederim.

Çözüm

Geri
Yukarı