Windows 8.1'e geçtikten sonra internete bağlanamıyorum

Zaten Windows 10'du aşırı kasıyordu ve donanımı ona yetmiyordu sonra 8.1'e geçin dediler.

Sisteminizi bilemiyorum açıkçası. Çoğu kişi az RAM tüketen sürüm derdemez Windows 8.1'i yapıştıyor çok dert oldu bana. Ben sorunsuz bütün sürücüleri kurdum ama sürücü kurmak ile bitmiyor ne yazık ki. Çözüm bulamadım bir türlü.

Şimdi önünüzde 2 seçenek var. Ya Windows 7 kullanacaksınız ya da düzenlenmiş Windows 10 sürümü kullanacaksınız. Düzenlenmiş Windows 10 sürümünde gereksiz programlar kaldırılıyor, RAM tüketimine dair bilgim yok açıkçası. Ama tahminen söylüyorum gereksiz programların kaldırılması ile RAM tüketiminin düştüğünü düşünüyorum. Forumlarda pek denk gelmedim bende kullanmadım o yüzden tahmini söylüyorum araştırın isterseniz.

Abicim Wi-Fi driver kurarsan düzeliyor. Aygıt yöneticisine girip donanım kimliğini at.
Yaptım ama hep virüslu siteler falan çıkıyo

Ürün anahtarın yoksa neden 8.1'e geçtiğini sorabilir miyim? Sen bence tekrar Windows 10'a dön boşuna uğraşma.
işlemci hızı düşük 4 GB RAM HDD'li o yüzden.

Aynı sorunu ben de yaşadım daha iki hafta önce kurdum. İlk bir hafta ethernet kablosu taktım. Her gün bir kere ethernet kablosunu bağlayıp çıkarıyordum akşama tekrarda ağ bağdaştırıcısı boşalıyordu. Ama sonra bir kaç güncelleme geldi kendiliğinden şuan sorunsuz çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı