Windows 8/8.1 neden sevilmedi?

Ben şu an geçici olarak Windows 8.1 kullanıyorum ve 7,8,8.1,10 hepsini kullandım aralarından en kötüsü 8 ve 8.1 ayrıca Windows 8.1 ile Windows 10 arasında çok büyük bir fark bulunmadığı için insanlar 8.1'e fazla ısınamadan hemen 10'a geçtiler diye düşünüyorum.(Windows 8.1'in sıkıntılarından bazıları: kötü optimizasyon, sürekli mavi ekran vb.)
Komik bir şaka

1652542365552.png

Çıktığından bu yana kullanırım, bir kere bile hata almadım. Windows7'yi de çok kullandım onda da sorun yaşamadım.

Arkadaşlar Windows 8 ve 8.1 neden sevilmedi bence o kadar da kötü değil Windows 10'dan daha stabil ve daha hafif çalışıyordu. Tasarımı o kadar da kötü değildi (Windows 8 hariç tasarım konusunda.)
Arayüzü çoğu kişi sevmedi ve o kadar önce çıkmasına rağmen hala daha driver sorunları var ve bu sorunlar insanı bıktırıyor gerçekten.

Windows 8 veya 8.1'in ekranları vb. Windows 10'a göre çok çirkin bu yüzden çirkinliğinden dolayı sevilmiyor bence.

Ne alaka kardeşim Windows 8.1 performans konusunda en iyisi düşük sistemler için boşuna sunuculara server 2012 kurmuyoruz anlatmayın bana burada.
Tamam haklı olabilirsin yani yanlış söyleyebilirim fakat neden bu kadar sinirlendin?
Ne alaka kardeşim Windows 8.1 performans konusunda en iyisi düşük sistemler için boşuna sunuculara server 2012 kurmuyoruz anlatmayın bana burada.
Benim de sunucum Windows 8.1'de adı üstünde *sunucum* burada kullanımından konuşuyoruz sen sunucudan bahsediyorsun?

Tamam haklı olabilirsin yani yanlış söyleyebilirim fakat neden bu kadar sinirlendin?

Benim de sunucum Windows 8.1'de adı üstünde *sunucum* burada kullanımından konuşuyoruz sen sunucudan bahsediyorsun?

Krdsm kusura bakma benim yapım öyle biraz alındıysan da KB.

Yeni konular

Geri
Yukarı