Windows 8 %99 Disk Kullanımı Sorunu

ESET'i kaldırdım şimdi. Disk kullanımı da CPU kullanımı da normal durumda ama başlata veya ekranın sağ tarafındaki çubuğa hala da ulaşamıyorum ve PC hala kasıyor.

EDİT = Kaspersky 10 dk boyunda5sn kaldı kısmında takılı kaldı.

Son düzenleme:
Kaspersky 2015 ile tarama yap ve uyumsuz program veya sürücü kurmadığından emin ol. Ayrıca şu kodu komut istemine(Yönetici) gir ve sonucu paylaş:

Kod:
Sfc /Scannow

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aslında Steam Hesabımın çalınmasından korkuyorum. Bu bir virüs olayıysa hesabımı kaybedebilir miyim ?

Şu anda her saniyede bir mouse'un yanında yükleme işareti doluyor. Her saniyede gidip geliyor. Bu neyin belirtisi olabilir?

Edit= En çok CPU ve Disk yiyen uygulama "Antimalware Service Executable."

Sistem arka planda işlem yapıyor. Kaspersky kurulmadı mı hala? Siz en iyisi hiç uğraşmayın. Dediğim gibi Windows 8.1.3 kurulumu yapın. Bu sorunu çözsek, başka zaman başka bir sorun nüks edecek.

Kapersky kurulumunda doluyor fakat aşağıda 5 sn kaldı yazıyor ve öyle bekliyor. Yarım saat falan bekledim ama hala aynı.

Ya neden başlata ya da sağ taraftaki çubuğa ulaşamıyorum? Format atmak bu sorunları düzeltir mi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı