Windows 8 %99 Disk Kullanımı Sorunu

Evet düzeltebilir. Temiz kurulum yapın. Sistemde aksilikler devam ederse bildirin. Sistem dosyalarınıza hasar vermişsiniz sanırım. Ayrıca düzeltme yapmışsın görmemişim. AntiMalware Windows 8 Defender'ın işlemi. Windows Defender'ı devre dışı bırakın. Ara'ya Defender yaz ve çıkan ekrandan Defender'a gir ve devredışı bırak. @ersoz78

Son düzenleme:
Sorunu anladım galiba. Bundan yaklaşık 1 ay önce Steam'den biri beni eklemişti. İteme ihtiyacı olduğunu söyleyip bi link verdi, ona girdiğimde .scr uzantılı dosya indirdi. Bunun üzerine başlata falan ulaşamadım. Araştırıp öğrendim. Malware yazılımla hesabımı çalmaya çalıştığını anlayıp anti-malware yazılımlarıyla sistemi temizleyip şifremi değiştirip bu durumdan kurtulmuştum ya da kurtulduğumu sanmıştım. Bu sorun o olaydan kaynaklanıyor bence çünkü başka düşüncesiz hareketler yaptığımı hatırlamıyorum. Eğer cidden sorun buysa ; Oluşabilecek sorunlar ve çözümü nedir ? @samet67671

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dosyayı açmadım yani açamadım. Açmaya çalıştığımda windows engelledi riskli dosya falan dedi. Bende hemen kalıcı olarak sildim. Sorun olur mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı