Windows 8 developer Preview hala iş görür mü?

470878

Hectopat
Makaleler
4
Birçoğunuzun bilmediği o işletim sistemi sürümü Windows 8 beta. Namı değer Windows 8 developer Preview hala iş görür mü? ISO linki aşağıda.
https://windows-8.soft32.com/free-download/?no_download_manager

Bence evet. (ISO için teşekkürler eski laptopuma kuracağım :) )

Birçoğunuzun bilmediği o işletim sistemi sürümü Windows 8 beta. Namı değer Windows 8 developer Preview hala iş görür mü? ISO linki aşağıda.
https://windows-8.soft32.com/free-download/?no_download_manager
Belirli bir son kullanma tarihi yoksa neden olmasın?

Oracle vm VirtualBox'a sorunsuz kurulan bir yapı. Kendisi Aero teması içeren son yapılardandır. Sesler 7 ile aynı. Program uyumluğu yok. Zaman zaman başlangıç menüsü kayboluyor. Son olarak bilgisayarı kapatmak için alt+F4 tuşlarını kullanıyorsunuz. Masaüstü ve bu bilgisayar menüsü şu şekidedir;

win8developerpreviewdesktop.png

Windows 8 Developer Preview bu saatten sonra kullanılabileceğini hiç sanmıyorum. Zaten halihazırda geliştirme sürümü olduğu için performans sorunları hatalar ve zaman bombası barındıracaktır.
Ve zaman bombasını engellemek için BIOS tan saati geri almak gerekir. Bu da internetle ilgili sorun çıkartacaktır.

Windows 8 developer Preview bu saatten sonra kullanılabileceğini hiç sanmıyorum. Zaten halihazırda geliştirme sürümü olduğu için performans sorunları hatalar ve zaman bombası barındıracaktır.
Ve zaman bombasını engellemek için BIOS'tan saati geri almak gerekir. Bu da internetle ilgili sorun çıkartacaktır.

Ben 2. işletim sistemi olarak kullanıyorum paylaştığım linketeki debombed 8102 de zaman bombası kaldırılmış yani yoktur ve tarihi geriye almadan kullanıyorum bence iyi bir işletim sistemi keşke bir şekilde Türkçe yapabilsek.

Ben 2. işletim sistemi olarak kullanıyorum paylaştığım linketeki debombed 8102 de zaman bombası kaldırılmış yani yoktur ve tarihi geriye almadan kullanıyorum bence iyi bir işletim sistemi keşke bir şekilde Türkçe yapabilsek.
Program desteği nasıl? Windows 7'ye indirilen programları indirebiliyor musunuz?

Geri
Yukarı