Windows 8 hala kulanılır mı?

Yer
SOMEWHERE IN NEVADA
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bugün sanal bir bilgisayara Win 8 kurdum ve tek kelimeyle muşteşem cok hızlı boot edip prgramları cok hızlı acıyor acaba hala wşndows 8 kulanılırmı mı? Performans için modlanmış Windows sürümlerinden daha mı iyi? (bu arada arkadaşlar ben MBR türünde bir disk kullanıyorum acaba sorun yaşa mıyım format sırasında )

Güncel bir bilgisayarda kullanmak ne kadar bilemiyorum fakat bende performansını beğendiğim için eski Intel Celeron işlemcili laptopumda ev içi sunucu olarak kullanıyorum. Bence halen kullanılabilir. Güvenlik konusunda ne kadar sağlıklı olur tartışılır.

Arkadaşlar ben bugün sanal bir bilgisayara Win 8 kurdum ve tek kelimeyle muşteşem cok hızlı boot edip prgramları cok hızlı acıyor acaba hala wşndows 8 kulanılırmı mı? Performans için modlanmış Windows sürümlerinden daha mı iyi? (bu arada arkadaşlar ben MBR türünde bir disk kullanıyorum acaba sorun yaşa mıyım format sırasında )

Kullanılabilir ama 8.1 daha iyi olur. Modlanmış sürümleri tavsiye etmiyoruz. (Kendiniz modlamadığınız sürece)

Hocam performans bakımından 8.1 ve 8 arasında pek fark yok. 4-5 ay öncesine kadar bende kullanıyordum. Eğer bilgisayarınız eskiyse gayet de kullanılabilir bir işletim sistemi. Fakat alışmak için biraz zaman gerekebiliyor. Alıştıktan sonra farklı gelmiyor.

Daha dün kurdum hocam, sadece amd ekran kartım için driver kurarken biraz zorlandım ama hallettim, bence hala kullanılabilir bir işletim sistemi 8.1

Hocam performans bakımından 8.1 ve 8 arasında pek fark yok. 4-5 ay öncesine kadar bende kullanıyordum. Eğer bilgisayarınız eskiyse gayet de kullanılabilir bir işletim sistemi. Fakat alışmak için biraz zaman gerekebiliyor. Alıştıktan sonra farklı gelmiyor.

Biraz anlaşılmaz yazmışım benim fikrim Windows 8.1, 8'den daha mantıklı. Denemenizi, göz atmanızı tavsiye ederim.

Bazı programlar ile sıkıntı çıkartabiliyor, bir ay kullanmıştım.
İnsanların tasarımdan anladığı yok. O başlangıç menüsü, başlat tuşunun olmaması, o metro arayüzü... Bu tasarım o kadar güzel ki...

Yeni konular

Geri
Yukarı