Windows açılmıyor

Omer5051

Hectopat
Bilgisayar birden dondu. Mavi ekranda KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR yazdı. Bilgisayarı yeniden açtığımda onarma ekranı geliyor. Devam deyince anakart logosu geliyor hiçbir şey olmuyor.
Sıfırlamaya çalışınca hata veriyor. Başlangıç onarma yapınca onaramadı diyor, sistem geri yükleme yapmıyor kayıt yok diyor ne yapabilirim?

20220911_162451.jpg

Birde SrtTrail.txt nedir? ( Görselde var.)

Son düzenleme:
Senin Windows çökmüş gibi, neredeyse tüm başlangıç onarma seçeneklerini denemişsin ama düzelmemiş. Yine de komut istemini aç ve bunları yaz.

Kod:
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
sfc /scannow

Senin Windows çökmüş gibi, neredeyse tüm başlangıç onarma seçeneklerini denemişsin ama düzelmemiş. Yine de komut istemini aç ve bunları yaz.

Kod:
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
sfc /scannow
Hocam SSD'de sıkıntı yoktur değilmi okuma yazma hızları normaldi sağlığı iyiydi, SSD sıkıntılı olsa bu ekranı görebilir miydim?

Hocam SSD sıkıntı yoktur değil mi? Okuma yazma hızları normaldi sağlığı iyiydi, SSD sıkıntılı olsa bu ekranı görebilir miydim?

Windows sorunlu gibi gözüküyor. SSD'nin sağlığı, okuma yazma hızı, bad sector durumu falan hepsi iyiyse zaten sıkıntı yoktur. En son ne yaptınız?

Windows sorunlu gibi gözüküyor. SSD'nin sağlığı, okuma yazma hızı, bad sector durumu falan hepsi iyiyse zaten sıkıntı yoktur. En son ne yaptınız?
Masaüstü Steam deydim sonra birden Her şey dondu sadece imleci hareket ettirebiliyordum. Mavi ekranda Kernel Data Inpage Error hatası verdi. Şimdi ise bunlar oluyor. Format atmak zorunda kalırsam içindeki verileri nasıl başka bir diske aktarabilirim? 1 Tb taşınabilir disk var.

Masaüstü Steam deydim sonra birden her şey dondu sadece imleci hareket ettirebiliyordum. Mavi ekranda KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR hatası verdi. Şimdi ise bunlar oluyor. Format atmak zorunda kalırsam içindeki verileri nasıl başka bir diske aktarabilirim? 1 TB taşınabilir disk var.

Hatanın sebebini bilmiyorum, SSD kaynaklı da olabilir. Net bir sonuç için minidump dosyasına bakmak gerekir ama Windows'u açamadığınız için minidump dosyasına erişemiyorsunuz. Format ekranında diski biçimlendirmediğiniz veya silmediğiniz sürece dosyalarınız silinmez, Windows.old klasörüne gider.

Geri
Yukarı