Windows açılmıyor

Yeniden başlat tıklayın.
1662905216266997274535.jpg

Hocam şimdi ne yapayım size bunu atarken sistem kendini kapadı. Aynı yere geleceğim.

Hocam bastım bir şeyler çıktı ve yine aynı ekrana attı. 1920 X 1080 yazısı gördüm en üstte.Eki Görüntüle 1515090

5 basınca ağ ile güvenli mod olarak açılması gerekiyordu ama açılmamış. Çık ve Windows 10 ile devam et deyince ne oluyor? Açılmadığını biliyorum ama siyah ekran verip mi açılmıyor?

5 basınca ağ ile güvenli mod olarak açılması gerekiyordu ama açılmamış. Çık ve Windows 10 ile devam et deyince ne oluyor? Açılmadığını biliyorum ama siyah ekran verip mi açılmıyor?
Aynen siyah ekran verip açılmıyor. En üsttede bir anlık 1920x1080 yazısı görmüştüm. Devam et deyince anakart logosu geliyor ve otomatik onarım onaramadı diyor. Aynı ekrana geri geldim.

Aynen siyah ekran verip açılmıyor. En üsttede bir anlık 1920x1080 yazısı görmüştüm. Devam et deyince anakart logosu geliyor ve otomatik onarım onaramadı diyor. Aynı ekrana geri geldim.

Sistem geri yükleme yaparken ne hatası veriyor?

Hiçbir geri yükleme noktası yok diyor. Bundan korkmuştum biraz acaba SSD bozuldu mu diye.

@Prime77 aygıt kullan kısmından şu seçeneği seçersem ne olur?Eki Görüntüle 1515100

Daha önceden sistem geri yükleme noktalarını sildiyseniz öyle demesi normaldir.

USB belleğin varsa ve takarsan yeniden Windows'u bu menü içerisinden kurabilirsin. UEFI network device seçince muhtemelen ağ ile boot etmeyi yapacak, nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum.

Daha önceden sistem geri yükleme noktalarını sildiyseniz öyle demesi normaldir.

USB belleğin varsa ve takarsan yeniden Windows'u bu menü içerisinden kurabilirsin. UEFI network device seçince muhtemelen ağ ile boot etmeyi yapacak, nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum.
Yok hocam silmemiştim. Galiba format atacağım ya da SSD bozuldu. Verileri nasıl kurtarabileceğimi biliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı