Windows açılmıyor

Yok hocam silmemiştim. Galiba format atacağım ya da SSD bozuldu. Verileri nasıl kurtarabileceğimi biliyor musunuz?

Kolay kolay bozulmaz SSD, zaten sağlığı falan iyi demiştin. Muhtemelen Windows bozulmuş, yeni Windows kurarak anlarsın. Eğer SSD bozulduysa nasıl veri kurtaracağından emin değilim ama SSD bozulmamışsa, Windows kurma ekranında SSD diskini biçimlendirmediğin, silmediğin sürece dosyaların silinmez.

Kolay kolay bozulmaz SSD, zaten sağlığı falan iyi demiştin. Muhtemelen Windows bozulmuş, yeni Windows kurarak anlarsın. Eğer SSD bozulduysa nasıl veri kurtaracağından emin değilim ama SSD bozulmamışsa, Windows kurma ekranında SSD diskini biçimlendirmediğin, silmediğin sürece dosyaların silinmez.
Hocam diskte 90 Gb boş alan vardı. Biçimlendirmeden kurarsam ve sonra eski windows dosyalarını silersem bir sıkıntı olur mu?

Hocam diskte 90 GB boş alan vardı. Biçimlendirmeden kurarsam ve sonra eski Windows dosyalarını silersem bir sıkıntı olur mu?

Yani, çok temiz olmaz ama dosyalarının gitmemesi için değer. Bana kalırsa önemli verilerini Google Drive gibi yerlere yedekle, diskini biçimlendir. Çok dosya varsa bilemem.

Yani, çok temiz olmaz ama dosyalarının gitmemesi için değer. Bana kalırsa önemli verilerini Google Drive gibi yerlere yedekle, diskini biçimlendir. Çok dosya varsa bilemem.
O zaman önce bu temiz olmayan kurulumu yapayım sonra normal windows masaüstünde istediğim verileri seçe seçe aktarayım sonra format atayım. Biçimlendirmeden kursam windows açılır değil mi hocam? Hemen verilerimi alacağım windows açılsa yeter.

O zaman önce bu temiz olmayan kurulumu yapayım sonra normal Windows masaüstünde istediğim verileri seçe seçe aktarayım sonra format atayım. Biçimlendirmeden kursam Windows açılır değil mi hocam? Hemen verilerimi alacağım Windows açılsa yeter.

Bazen biçimlendirmediğin zaman hata veriyor ama genel olarak hata vermeden kurar, Windows.old klasörüne taşınır dosyalar. Öyle yaparsan çok iyi olur.

Geri
Yukarı