Windows alternatifi önerisi

Aslında ikisi de :D
Saf Debian yerine Linux Mint Debian Edition'a ne dersiniz? Kurulumu daha basit ve non-free olan sürücülerin çoğunu da içeriyor. Live ISO desteği de sunuyor, bu sayede cihazı test edebilirsiniz. Tabanı Debian olduğu için Ubuntu'lu olan Linux Mint'deki sorunları yaşamamanız lazım.

Saf Debian yerine Linux Mint Debian Edition'a ne dersiniz? Kurulumu daha basit ve non-free olan sürücülerin çoğunu da içeriyor. Live ISO desteği de sunuyor, bu sayede cihazı test edebilirsiniz. Tabanı Debian olduğu için Ubuntu'lu olan Linux Mint'deki sorunları yaşamamanız lazım.
Linux Minti hangi program ile yazdırmalıyım ? (rufus ve blene etcher ile yazdıınca açılmıyor)

Akıl sır erdiremedim ben. Bi' deneyin bakalım.
Peki deniyeyim (Gerçekten Nerde anormallik varsa orda beni bulabilirsiniz hocam :D)

Akıl sır erdiremedim ben. Bi' deneyin bakalım. Liveıso olduğu için kurmadığınız sürece Windows'a bir şey olmaz.

Akıl sır erdiremedim ben. Bi' deneyin bakalım. Liveıso olduğu için kurmadığınız sürece Windows'a bir şey olmaz.

Hocam attığınız ISO'da şu Linux Mint'i NVIDIA kurma programı var değil mi?

Hocam attığınız ISO'da NVIDIA kurma programı var değil mi?
Yok. APT ile tek kodla sürücü kurulabiliyor. Ancak NVIDIA kartını kullanmak için dağıtımdan bağımsız ek ayarlama lazım olacak. Onun için başka konu açmanız gerekecek.

Rufus'ta dd imajıyla yazdırmayı denedin mi?
Evet.

Her Neyse tekrardan Zorin OS kurucağım. Herkese Teşekkürler.

1676756304886.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı