Windows Anker Soundcore Life Q10 kulaklık sorunu

Eğer Windows işletim sisteminde kullanıyorsanız bluetooth bağlantısıyla hem mikrofon hem kulaklık bir arada kullanamazsınız. Bunun için cihazla gelen AUX kablosu kullanılabilir fakat mikrofon ses kalitesi oldukça kötü diyebilirim. Kulaklığı alacaklar varsa şunu söyleyebilirim müzik dinlemelerinde iyi sayılır fakat online oyun oynamak için alıyorsanız Bluetooth ile Wi-Fi arasında frekans sorunu oluyor bu nedenle oyunlarda ani ping artışları olabiliyor.
Çözümü yok mu bu Wi-Fi ve Bluetooth arasında oluşan sorunun? Bluetooth kulaklığı kullanırken internete girdiğimde ses sürekli hiç durmadan gidip geliyor. İzlediğinden veya dinlediğinden hiçbir şey anlamıyorsun. Aynı şekil oyunlarda anlık yüksek ping artışı oluyor. Oyunun ortasındayken 30 olan ping bir anda 1.100'e fırlıyor. Nasıl çözeceğiz bunu?

Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama bende de Anker Soundcore Life Q10 kulaklık var. Laptopa Bluetooth ile bağlayıp, sol alttaki ses kısmından (Soundcore Life Q10 stereo) yürütme cihazı seçikken kulaklıktan ses alabiliyorum. Ama masaüstü bilgisayarıma bağlayınca (Soundcore Life Q10 stereo) kısmından ses gelmiyor. Hands-Free kısmını seçince ses geliyor. Oranında ses kalitesi iyi değil. Bunun çözümünü bilen arkadaşlar var mı?

Nasıl yani sizin Anker Q10 kulaklığınız PC'ye Bluetooth yoluyla bağlanabiliyor mu? Ben Windows ile uyumlu değildir herhalde diye denemeyi bırakmıştım.

Merhaba. Bu kulaklığı aldım fakat laptop Bluetooth aygıt ekle diyorum ve aygıt başarılı ekleniyor lakin kulaklığın mavi ışığı devamli yanıp sönüyor. Yani bilgisayara göre kulaklık bağlı ama kulaklığa göre bağlı değil. Windows 7 kullanıyorum. Nasıl bir çözüm bulabiliriz?

Merhaba. Bu kulaklığı aldım fakat laptop Bluetooth aygıt ekle diyorum ve aygıt başarılı ekleniyor lakin kulaklığın mavi ışığı devamli yanıp sönüyor. Yani bilgisayara göre kulaklık bağlı ama kulaklığa göre bağlı değil. Windows 7 kullanıyorum. Nasıl bir çözüm bulabiliriz?

Bilgisayar bağlantılarında aşırı sıkıntı yaşıyorum bu kulaklıkta. Arada bağlandığında dahi ses kalitesi rezalet oluyor. Bilgisayarda hep kablolu kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı