"Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi" hatası

mrenum

Yoctopat
Daha fazla  
Bir şey indirip açsam bu hatayı veriyor, hatayı çözmek için çoğu çözüm yollarını denedim olmuyor. Windows hesabımı yönetemiyorum, hesap ekleyemiyorum ama hesap yönetici konumunda. Ne yapacağımı bilmiyorum.
Hata.

resim_2022-09-18_005025577.png

Bunu dener misin?

Sadece bir dosyada mı yoksa hepsindemi oluyor acaba.
hepsinde oluyor

Bunu dener misin?

DISM uygulamasını açamıyorum, SFC yapamadığım gibi. Format dahi atamıyorum.

Son düzenleme:
@mrenum format nasıl atamıyorsun? Hiçbir şeye erişimin yok mu? Windows'un başlat menüsünden Shift basılı tutarak yeniden başlat basarak başlangıç onarma seçeneklerinden bir şeyler deneyebilirsin.

@mrenum format nasıl atamıyorsun? Hiçbir şeye erişimin yok mu? Windows'un başlat menüsünden Shift basılı tutarak yeniden başlat basarak başlangıç onarma seçeneklerinden bir şeyler deneyebilirsin.

Format atmaya çalıştığımda başarısız oluyor, onun için yönetici iznimin olması gerekiyor. Hesapta izin var olarak gösteriliyor ama iznim yok. Başlat menüsünü biraz kurcalayacağım.

@mrenum ayarlara girebiliyor musun? Oradan yeni kullanıcı hesabı oluşturmayı deneyebilirsin. Başlangıç onarmaya girdiğin zaman haber ver.

@mrenum sanırım yanlış anladın. Shift basılı tutarak yeniden başlat bas.

Adsız.png

Bunu yaptıktan sonra mavi bir ekran gelecek ve kurtarma seçenekleri olacak, onları denersin.

BIOS kullanarak format atmayı düşünüyorum.

@mrenum sanırım yanlış anladın. Shift basılı tutarak yeniden başlat bas.

Eki Görüntüle 1520986

Bunu yaptıktan sonra mavi bir ekran gelecek ve kurtarma seçenekleri olacak, onları denersin.

Oradan yaptım, bilgisayarda kayıtlı olan bir parola var ama bu başlangıçta açılırken çıkmıyor, oradaki öğeleri kullanmam için o parolaya ihtiyacım var.

Geri
Yukarı