Windows bu aygıtı durdurdu(Kod 43) Hatası

Kuruzberk

Hectopat
Daha fazla  
Tarayıcı üzerindeyken bir anda görüntü bozuldu ve bilgisayar kendini yeniden başlattı. Açıldığında çözünürlük düşmüştü ve ekran kartı fanları dönmesine ve ışığı yanmasına rağmen görmüyordu Afterburner'da. Biraz araştırdım ve aygıt yöneticisinde GTX 770'imin önünde bir sarı ünlem gördüm. Tıkladığımda başlıktaki hata yazıyordu. Sonra internette yazan şeyleri denemeye başladım. Ve GTX770'in sürücülerini silip baştan aratıp kurdum (431 veya 441 MB küsurdü eğer sürücüsü o ise) bilgisayarı yeniden başlatmalısınız yazısı geldi ve başlattım. Şimdiyse sürekli kendini restartlıyor. Masaüstüne ulaşamıyor. Ne yapmam gerek? Anlamadım kafam allak bullak oldu.
İki işletim sistemim var Windows 7 ve Windows 10. Windows 7'yi sadece oyun oynarken kullanıyorum. Bilgisayarı açma düğmesine basıyorum Windows 7'yi seçiyorum. Bazı dosyaları taramayı atlamak istiyorsanız bir tuşa basın falan diyor. Windows 7 İngilizce her yazanı da anlayamıyorum. Tüm gece kafayı yedim. Nasıl açılacak bu bilgisayar?

Not: Sorun ilk çıktığında bilgisayara reset attım ve açılıyordu ama sarı ünlem falan aynı duruyordu tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı