Windows Defender 2326 tehdit buldu

birüye2023

Centipat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Bu şaka değil mi? Windows Defender 2326 tane virüs bulmuş olamaz. Ne yapmalıyım? 2326 tehdit ne demek?

Dosya Ekleri

• win defender.png
    win defender.png
    119,3 KB · Görüntüleme: 246
Son düzenleyen: Moderatör:
Defender dışında Antivirus kullanıyorum. Ancak ara sıra Defender'dan da taratmak içimi rahatlatıyor.
Yetersiz bir yazılımla tarama yaparak nasıl rahatlıyorsunuz sorması ayıp? 🤔

Anladım. Defender dışında antivirus kullanıyorum. Ancak ara sıra Defender'dan da taratmak içimi rahatlatıyor. Kolay gelsin.
Başka bir antivirüs varsa neden Defender devre dışı değil? Daha da ötesi, madem başka bir antivirüs var, gidip neden Defender ile tarama yapıyorsunuz ki?

Şimdi ekran görüntüsünde fark ettim ki başka bir AV dediğiniz de Avast sanırım. Kaliteli bir yazılım değil. Farklı AV'lere yönelmenizi öneririm.

Yetersiz bir yazılımla tarama yaparak nasıl rahatlıyorsunuz sorması ayıp? 🤔
bunu bende biliyorum ama yine de rahatlatıyor.
Başka bir antivirüs varsa neden Defender devre dışı değil? Daha da ötesi, madem başka bir antivirüs var, gidip neden Defender ile tarama yapıyorsunuz ki?

Şimdi ekran görüntüsünde fark ettim ki başka bir AV dediğiniz de Avast sanırım. Kaliteli bir yazılım değil. Farklı AV'lere yönelmenizi öneririm.
İnternette Avast'a kalitesiz dendiği için farklı antivirüsler denedim. Ama çoğu saçma sapan dosyalarıı bulunca ve günlük hayatta kullandığım programları kullanılamaz hale getirince Avast'a kaldım. Bana göre iyi onla sorun yaşamadım. Cevabın için teşekkürler.

İnternette Avast'a kalitesiz dendiği için farklı antivirüsler denedim. Ama çoğu saçma sapan dosyaları bulunca ve günlük hayatta kullandığım programları kullanılamaz hale getirince Avast'a kaldım.
Hangi AV idi?
Kaspersky, Bitdefender, Norton gibi kaliteli AV yazılımlara geçmeniz çok daha iyi olacaktır. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı