Çözüldü Windows Defender backdoors buldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zeus keydrop

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün bilgisayarımda dolaşırken Windows Defender backdoors buldu. Bir de yanında W32 mi ne yazıyordu. Sonra bir daha tarattım bir şey bulmadı Kaspersky indirdim ve tam tarama yaptım o da bir şey bulmadı. Başka konulara baktım backdoors virüs olan bilgisayarlarda garip sesler çıkıyormuş ama benim bilgisayarımda herhangi bir gariplik yok. 3. parti yazılım da indirmedim oyunları Steam'den alıyorum

Konuya backdoors yazmışım kusura bakmayın backdoor olacaktı

Çözüm
Evet, sorun yok. Şu an zararlı olarak algılanan yazılım çalışmıyor. Karantina içinde duruyor.
Bu Defender benimle oyunmu oynuyor anlamadım daha öncesinde de Opera'ya virüs demişti sırf ondan format atmıştım şu an bilgisayarda çok oyun var formatlamakta istemiyorum ben Google'dan oyun indirmiyorum hiç

Koruma geçmişine basıp ekran görüntüsü atar mısınız?
1679407640062.png

Tamamdır. Makine öğrenmesi, yani yapay zeka ile tespit etmiş. İsterseniz silebilirsiniz. Şu an karantina içinde.

Sağ altta yer alan eylemler tuşuna basarak kaldırabilir, veya sistem içinde çalışmasına izin verebilirsiniz.

Yani bir sorun yok değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, sorun yok. Şu an zararlı olarak algılanan yazılım çalışmıyor. Karantina içinde duruyor.

Bir de BeamNG.drive oyununu gösteriyor Defender virüs olarak ve BeamNG.drive oyunu açılıyor ama her açılışta error veriyor Defender'den dolayı sanırım

Dosya Ekleri

• resim_2023-03-21_185908128.png
    resim_2023-03-21_185908128.png
    9,7 KB · Görüntüleme: 24

Geri
Yukarı