Windows Defender 2326 tehdit buldu

İnternette Avast'a kalitesiz dendiği için farklı antivirüsler denedim. Ama çoğu saçma sapan dosyaları bulunca ve günlük hayatta kullandığım programları kullanılamaz hale getirince Avast'a kaldım. Bana göre iyi onla sorun yaşamadım. Cevabın için teşekkürler.
Kaspersky, Bitdefender, Norton gibi kaliteli olanlarını kullanırsanız sıkıntı yaşamazsınız. Bitdefender ve ESET'in 3 aylık ücretsiz kampanyaları vardı bitmediyse, onlara da bakabilirsiniz.

Eğer ücretsiz arıyorsanız Kaspersky Security Cloud Free ya da Comodo IS kullanabilirsiniz. Elbette ücretlilerin yerini tutmazlar ancak Avast'tan katbekat iyilerdir.

Bir de şuna bakmanızı da öneririm:

Kaspersky, Bitdefender, Norton gibi kaliteli olanlarını kullanırsanız sıkıntı yaşamazsınız. Bitdefender ve ESET'in 3 aylık ücretsiz kampanyaları vardı bitmediyse, onlara da bakabilirsiniz.

Eğer ücretsiz arıyorsanız Kaspersky Security Cloud Free ya da Comodo IS kullanabilirsiniz. Elbette ücretlilerin yerini tutmazlar ancak Avast'tan katbekat iyilerdir.

Bir de şuna bakmanızı da öneririm:
O haberi duymuştum. Ama gerçekse bile onun benzerini Whatsapp da yapıyormuş sanırım: WhatsApp nasıl para kazanıyor? .
Avast'ı bilgisayardan anlayan bir yakınım önerdi. Yoksa bende sağa solda kötü denilen bir antivirüs kullanmam.
Neyse muhtemelen Windows defender saçmaladı tekrar. Sorun yok, belirti yok. Cevap veren vermeyen herkese teşekkür ederim. Herkese iyi akşamlar..
Hangi AV idi?
Kaspersky, Bitdefender, Norton gibi kaliteli AV yazılımlara geçmeniz çok daha iyi olacaktır. :)
Hatırladıklarım: Spy hunter 5, Malwarebytes, Kaspersky(gereksiz dosya bulmuyordu ama her indirdiğimde Uplay'ın internet bağlantısını kestiği için silmek zorunda kaldım) ve Zemana. Daha vardır ama hatırladıklarım bunlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı