Çözüldü Windows Defender offline nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Denedim ve bilgisayarı yeniden başlattı. Kötü görünümlü bir yerde Powershell benzeri bir yerden tarama yaptı. Tarama yaptığı yer Windows 7'ye benziyor. Bunun normal taramadan ne farkı var?

Çözüm
Sizin diskinizde bad sector oluşmuş mu onu test etti.

Dostum yazılan soru ile sizin anlattığınız konunun ne alakası var?
Windows Defender offline tarama özelliği, tespit edilmesi zor veya sistem açıkken silinemeyen virüs yazılımlarının tespiti ve kaldırma işlemi için oturum kapatıldıktan sonra command prompt ekranında tarama işlemi gerçekleştirilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bad sector nedir ve Windows 7 benzeri bir yerde tarama yapması normal mi?

Bad sector harddiskinizin diskinde kafa bazen çizikler yapıyor ve bu çizik yerleri kafa okuyamadığı için o kısma gelince sistemde kasmalar oluyor ve içinde dosya yükleyemiyorsunuz hata veriyor veya takılı kalıyor.

"bozuk kesim (ing. Bad sector) veri depolama aygıtlarında fiziksel veya manyetik hasara uğrayarak işlevini yitiren kesimlerdir." ~vikipedi

Windows 7 benzeri bir arayüzde yapması, uyumluluk özelliği açık olduğundan kaynaklanabilir.

Senin bana ne sıkıntın var bütün yorumlarıma beğenmedim atıyorsun sadece bu konu değil bütün konularda.

"bozuk kesim (ing. Bad sector) veri depolama aygıtlarında fiziksel veya manyetik hasara uğrayarak işlevini yitiren kesimlerdir." ~vikipedi

Windows 7 benzeri bir arayüzde yapması, uyumluluk özelliği açık olduğundan kaynaklanabilir.

Hocam peki Windows 7 benzeri yerde yapması sorun çıkarır mı? Ve ssd de yapılırsa ne olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı