Windows Embedded 8.1 Industry Pro

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba ben bu yaz 8. sınıfı bitirdim okullar başlayınca lise 1'e gideceğim. Dream spark'a öğrenci olduğumu nasıl kanıtlayabilirim? Kabul ederler mi? Yardım ederseniz memnun olurum. Okullar kapalı olduğu için öğrenci belgesi nasıl alacağım bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben bu yaz 8. sınıfı bitirdim okullar başlayınca lise 1'e gideceğim. Dream spark'a öğrenci olduğumu nasıl kanıtlayabilirim? Kabul ederler mi? Yardım ederseniz memnun olurum. Okullar kapalı olduğu için öğrenci belgesi nasıl alacağım bilmiyorum.

Karnenizi çekip gönderirseniz kabul ederler veyahutta e-okula erişebiliyorsanız oradan not bilgileri sayfasını screen alıp gönderebilirsiniz.

Konuyu bir zahmet okuyuverin. Kaç kere bahsedildi. Bodozlama girip soruyorsunuz. E okul'dan karnenizin resmini çekin ve Dream Sparka belge yollama kısmından yollayın.

Konuyu bir zahmet okuyuverin. Kaç kere bahsedildi. Bodozlama girip soruyorsunuz. E okul'dan karnenizin resmini çekin ve Dream Sparka belge yollama kısmından yollayın.

E-okul karnesi dediğiniz yer notların olduğu yer mi ? Bir de 8'den lise'ye geçtim resmi olarak liseli değilim şu an yine de kabul ederler mi sizce?

Teşekkür ederim bu konu olmasaydı 250 tl verecektim :) .

2 fotoğraf yüklenebiliyor mu? Devamsızlık bilgisi ve not bilgisini atacağım.

Not yeterli. Fazla okuldan kaçtıysanız belki vermezler. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı