"Windows etkinleştir" yazısı nasıl gider?

Konu kapanmış sanırım. Ama söylemek istiyorum. Ben amazondan bi arkadaşım için almıştım. 15tl olması lazim. Telefon ile Windows call center arayıp kodu söylemem gerekiyordu. Ama o gün de şansa call centerda sorun vardı. Düz retail key vermişlerdi.

Saglamlisans sitesi, korsan oyun paylaşımı yapan Sağlamindir sitesine aittir. Güvenilirdir, merak etmeyin.
Ben de windows 11 aldım oem key laptop için. Hiçbir sorun çıkmadı. Hatta ilk başta yanlışlıkla 11 pro aldım arayıp iptal etmek istediğimi söyledim 11 home aldım 1 gün sonra 11 pronun parası da iade edildi.

Windows 7 de Windows Loader diye program vardı ben oradan crack yapıyordum. Ama önermem en azından 70-80 TL'ye satılan key lerden almanızı tavsiye ederim.

Sağlamlisans sitesini öneririm. Windows 10 Home key aldım 89TL olması lazım ömür boyu kullanım garantisi yazıyor. Aldığımdan beri 4-5 kere format attım her format sonrası keyi kopyala yapıştır yapıyorum direk etkinleştiriyor. Kmcpisoyu 2-3 yıl kullandım bir zararını görmedim ama garanti olması için key alın.

Dostan kod yazarak işi halledebilirsiniz kolayca. YouTube da bolca video var bu konuda. Hiç program indirmenize gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı