"Windows etkinleştir" yazısı nasıl gider?

%100 guvenli orijinal key satan yerler var mı? OEM key alsam sıkıntı olur mu? Bildiğiniz kaliteli yer varsa almak isterim. Korsana bulasmak istemiyorum.

Ben de eski kmscilerdendim. Hatta bilgisayar trafiğini inceledim fakat hiçbir şey bulamadım. Daha sonra klavye ya da mouse oynatıldığını gibi botun kapatıldığını öğrendim yani ispat edemeyiz ama ben de retail key ile orijinal iso kullanıyorum.

OEM keyler çok onerilmiyor hocam guvenirligi nedir?
OEM keyler anakarta kazınır ve başka bir PC'de kullanılamaz. Her formatta keyi yeniden girmezsiniz.
Retail keyler ise bir bilgisayardan başkasına aktarılabilir. Diğer bilgisayardan silmek şartıyla.

OEM keyler anakarta kazınır ve başka bir PC'de kullanılamaz. Her formatta keyi yeniden girmezsiniz.
Retail keyler ise bir bilgisayardan başkasına aktarılabilir. Diğer bilgisayardan silmek şartıyla.

Biliyorum hocam o olayı ama satan yer güvenilir mi? Ve OEM key ne kadar güvenilir? Yanı sıkıntı çıkarır mı?

Biliyorum hocam o olayı ama satan yer güvenilir mi? Ve OEM key ne kadar güvenilir? Yanı sıkıntı çıkarır mı?
Sağlam Lisans bu forumda çokça öneriliyor ve tavsiye ediliyor.
Bilgisayarım OEM lisanslı geldiği için Sağlam Lisans'tan almadım hiç fakat sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı