"Windows etkinleştir" yazısı nasıl gider?

Merhaba, cihazı ilk satın alındığında FreeDOS değil ise key BIOS'a gömülüdür.
Media Markt'tan Windows 11 Home kurulu laptop aldım yaklaşık 2 buçuk ay önce fakat sistemde bir sorun olduğu için servise gönderdim. Servisten geldikten sonra Windows'u Etkinleştir hatası alıyordum ve etkinleşmiyordu. Ben de bu yüzden Sağlam Lisans'dan Windows 11 Home lisans anahtarı aldım ve öyle kullanıyorum 2-3 haftadır.
Windows kurulu laptop almama rağmen bu sorun niye oldu sizce? Desteğe sordum ama cevap vermediler. Zaten çok bir şey bildiklerini sanmıyorum. Her şeye oto rehber atıyorlar.

MediaMarkt'tan Windows 11 Home kurulu laptop aldım yaklaşık 2 buçuk ay önce fakat sistemde bir sorun olduğu için servise gönderdim. Servisten geldikten sonra Windows'u etkinleştir hatası alıyordum ve etkinleşmiyordu. Ben de bu yüzden sağlam Lisans'dan Windows 11 Home lisans anahtarı aldım ve öyle kullanıyorum 2-3 haftadır.
Windows kurulu laptop almama rağmen bu sorun niye oldu sizce? Desteğe sordum ama cevap vermediler. Zaten bir şey bildiklerini sanmıyorum. Her şeye oto rehber atıyorlar.

Orijinal key aldınız mı? Çünkü 3.5k falan idi. Genel de FreeDOS satılır ama Windows kurdukların da hangi yontemı uyguluyorlar bilmiyorum. Eğer orijinal lisans var ise Microsoft desteğı arayın mesaj atmak yerıne.

Sakın KMSpico kurmayin ben kurdum bosta PC ekran kartini %70 falan kullaniyordu açtığım konularda bulabilirsiniz.

Orijinal key aldınız mı? Çünkü 3.5k falan idi. Genel de FreeDOS satılır ama Windows kurdukların da hangi yontemı uyguluyorlar bilmiyorum. Eğer orijinal lisans var ise Microsoft desteğı arayın mesaj atmak yerıne.
Kasada veya kutuda hiçbir yerde key yoktu. Yani aldığım lapotp OEM lisanslı olmamış mı oluyor? Kutunun üzerinde Microsoft Product Key ID gibi bir şey yazıyor ve yanında 13 haneli sadece rakamlardan oluşan bir kod var. Bu zaten Microsoft Lisansı değil ama ne olduğunu da anlamış değilim.

Geri
Yukarı