Windows Gerçek Güç

Siz böyle gösterince yüklü olan 8.1'i silip XP'yi kurasım geldi.
Çok şekilli diyebilirim laptopta sıcaklık düşüsü var, ama eksi yönleride var.Sistemi hızlandıran proğramlar, Direct X9, Wtfast ve benzeri proğramların Xp desteği yok. Laptop'un xp driverleri yoksa kurmanı önermem. Onun haricinde güzel

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok şekilli diyebilirim laptopta sıcaklık düşüsü var, ama eksi yönleride var.Sistemi hızlandıran proğramlar, Direct X9, Wtfast ve benzeri proğramların Xp desteği yok. Laptop'un xp driverleri yoksa kurmanı önermem. Onun haricinde güzel
Antivirüs konusunu ne yaptınız hocam?

Antivirüs konusunu ne yaptınız hocam?
Onlarda problem yok. Denemedim ama coğu antivirus uyar. Benim için Wtfast ping düşürücü program Xp desteğini kesmiş onu kuramadim , birde Nvidia ekran kartı eski sürümü olduğu için dezavantaj iyileştirmeler yok. Sistem kaynağını hiç tüketmiyor ama dezanvantajı çok.

Onlarda problem yok. Denemedim ama coğu antivirus uyar. Benim için Wtfast ping düşürücü program Xp desteğini kesmiş onu kuramadim , birde Nvidia ekran kartı eski sürümü olduğu için dezavantaj iyileştirmeler yok. Sistem kaynağını hiç tüketmiyor ama dezanvantajı çok.
Sistem bilgilerinizi yazabilir misiniz? Merak ettim neden Xp'ye geçtiğinizi.

Laptop eski, Acer sitesinde Xp driveri olduğu için denedim.Diğer laptop'a yüklenmemişti.

Şimdi Win7 ultimate
Acer TravelMate 5724g
Intel Core i5 m460 @2.53 Ghz
Nvidia GeForce GT 420m
8gb DDR3 Nanya ram , Kington SSD 120gb
Hocam nası ya? Bende TravelMate 5742G vardı sizinkinden daha düşüktü ama ben onunla Windows 10 Insider Prewiew çalıştırıp CS:GO oynuyordum.

Hocam nası ya? Bende TravelMate 5742G vardı sizinkinden daha düşüktü ama ben onunla Windows 10 Insider Prewiew çalıştırıp CS:GO oynuyordum.
Win10 kullanımına alışamiyorum ben. Her yeni çikan daha iyi diye birşey yok. Xp kurdum ama ihtiyaçlarimi karşilamadi karşilasaydi kalirdim. Seçimim Win7 şuanda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı