Windows Key süresiz midir?

Freedos pc alacağım bu yüzden almam gerekiyor ama bu farklı farklı sitelerde 50-60 tl lik keylere güvenemiyorum açıkçası. Attığım linkin yorumlarında orijinal olduğu yazıyor.

Görüşünüze katılıyorum hocam, bir Key'e o kadar para vermek anlamsız kalırdı. Verdiğiniz linkte olan siteden bende Key sipariş ettim. Temiz format atıp, etkinleştirme kısmında etkinleştirdim. Şansıma olsa gerek bana Windows 10 Pro yerine Windows 10 Enterprise sürümü göndermişler. Aralarında fazla fark olmasa da işime geldiği için kullandım. Mail ise 2 dakika içinde geldi. Siteyi ben de tavsiye ederim.

Office 2019 yazılımı içinde key almayı planlıyorum aynı siteden.
Free Dos pc alacağım sizce arkadaşların attığı ucuz keyi mi almalıyım yoksa linkini yolladığım 300 küsür liralığı mı? Ucuz olanlar ileride sorun yaratır mı şüpheleniyorum. Bu konuda yetersiz bilgiye sahibim de boşu boşuna daha fazla para vermek istemem.

Free Dos pc alacağım sizce arkadaşların attığı ucuz keyi mi almalıyım yoksa linkini yolladığım 300 küsür liralığı mı? Ucuz olanlar ileride sorun yaratır mı şüpheleniyorum. Bu konuda yetersiz bilgiye sahibim de boşu boşuna daha fazla para vermek istemem.
Arkadaşın attığında aynı key bir sıkıntı olmaz.

Almayın.
Buradan alın.
Hocam, bana attığınız link office 365 linki ve anladığım kadarı ile site HESAP satıyor. Bu 40 lira.

Office 2019 ürünü sizin attığınız sitede 90 lira gibi bir ücrete sahip. 39 liraya da benim key aldığım site satıyor. İki sitede de key olarak satılıyor. Daha önce Windows 10 key aldığım ve alışverişte bir sorun çıkmadığı ve fiyat olarak daha ucuz olduğu için ben yine aynı siteyi tercih edeceğim. Öneriniz için çok teşekkürler.
Free Dos PC alacağım sizce arkadaşların attığı ucuz Key'i mi almalıyım yoksa linkini yolladığım 300 küsur liralığı mı? Ucuz olanlar ileride sorun yaratır mı şüpheleniyorum. Bu konuda yetersiz bilgiye sahibim de boşu boşuna daha fazla para vermek istemem.

Alın Free Dos PC hocam, temzi bir format USB hazırlayın. Kurulumda Windows 10 Pro seçin ve siteden aldığınız Pro kodunu da etkinleştirme kısmına girin. Bir sorun çıkmaz. 3. ayına geldi daha ne hata aldım ne de cart curt bir sorun çıkmadı.

Hocam, bana attığınız link office 365 linki ve anladığım kadarı ile site HESAP satıyor. Bu 40 lira.

Office 2019 ürünü sizin attığınız sitede 90 lira gibi bir ücrete sahip. 39 liraya da benim key aldığım site satıyor. İki sitede de key olarak satılıyor. Daha önce Windows 10 key aldığım ve alışverişte bir sorun çıkmadığı ve fiyat olarak daha ucuz olduğu için ben yine aynı siteyi tercih edeceğim. Öneriniz için çok teşekkürler.

Alın Free Dos PC hocam, temzi bir format USB hazırlayın. Kurulumda Windows 10 Pro seçin ve siteden aldığınız Pro kodunu da etkinleştirme kısmına girin. Bir sorun çıkmaz. 3. ayına geldi daha ne hata aldım ne de cart curt bir sorun çıkmadı.
Oyun oynamak için w10 home mi almalıyım w10 pro mu? Teşekkürler bu arada cevaplarınız için

Yeni konular

Geri
Yukarı