Windows neden kötü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim 1 uygulama için konu açıyosun sen uzattırıyorsun tek amacın trollük forumu böyle saçma saçma doldurma.

Aynen öyle çok tutarsız konuşmalar yapıyor sonra üyeler uzattı diyor doğru şeyler söylese illaki destekleyeceğiz zaten onu, psikopat mıyız da biz cevap yazıyoruz konuya.

MacOS'ta denediğim 2 oyun vardı onlar da Rise of the Tomb Raider ile Shadow of the Tomb Raider çünkü bu 2 oyunun Linux ve macOS desteği var düşün yani destekli bir oyun bir de kuruyorsun açılıyor ama gel gelelim performansına, leş gibi bir performans verdi. Belki de benim donanımla alakalıdır ancak pek düşünmüyorum çünkü her şeyi en ince ayrıntısına kadar yapmıştık. FPS düşmeleri mi dersin takılmalar mı dersin yani Windows'un yanına bile yaklaşamaz. Windows'ta DirectX gibi bir avantajımız var.

Isteyen istedigi isletim sistemini kullanabilir. Neden karisiyorsunuz ki? Diger konulariniza cevap verecek olursam Linux kullanmamamizin sebebi Microsoft'un tekel olmasidir. Gunumuzde cikan program/oyunlarin neredeyse tamami Windows'u desteklerken Linux ve MacOS'u desteklemez.
Birden fazla Linux dagitimi kullanmis biri olarak Linux'un ne kadar artisi olsa da son kullanici icin Windows'u oneririm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı