Windows PC'ye iOS kurmak

1emir1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 sistem kurulu olan:
  • R5 2600 işlemci
  • 16 GB(2x8) XPG 3000MHz RAM
  • 256 GB M.2 SSD
  • RX580 8 GB Nitro+
  • Gigabyte B450 S2H anakart
Parçalara sahip bilgisayarıma Bluestacks gibi fakat iOS olan bir program kurmak istiyorum. Araştırıp edindiğim bilgilere göre böyle bir program yok fakat Virtualbox ile yapılabildiğini araştırdım. Bu konuda bilgisi olup yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

macOS kurabiliyosunuz bildiğim kadarıyla. iOS kapalı bir işletim sistemi, öyle her bulduğunuz yere Android gibi kuramıyosunuz.

macOS kurabiliyosunuz bildiğim kadarıyla. iOS kapalı bir işletim sistemi, öyle her bulduğunuz yere Android gibi kuramıyosunuz.
Kurduğumuz macOS sistem de komple pc macOS mu olacak yoksa istediğim zaman kullanabileceğim sanal bir sistem mi kurmuş olacağız.

Forumda mevcut diye biliyorum. Google'dan aratarak detaylıca bulabilirsiniz.
Recep Baltaş'ın konusuna baktım intel işlemcilere uygun macOs iso dosyasi var amd ye uygun bulamadım eğer iso dosyaı konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
VMware AMD Hackintosh · Knowledge Base bu siteden faydalanarak yapmaya çalıştım fakat gördüğünüz hatayı aldım.
macOS.png

Son düzenleme:
Matematikte bir olasılık vardır bilir misiniz ?
Kendilerine İmkansız Olay denir ve %0 olarak nitelendirilir.
Os X yükleyebilirsiniz.
İmkanının olup olmadığını bilseydim 4 gündür forum da sürünmezdim zaten.Kesin ve net olarak başka konulara ve sayfalara yönlendirmeden link atıp yardımcı olabilecek var mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı