Windows phone alınır mı?

Oyun var arkadaşlar, telefonum elime geçince ekran görüntüsü atarım ama şunu bilin ne kadar az oyun == o kadar çok üretkenlik. Başkasının oyununu oynayacağınıza kendinizinkini yapın, mesela yazın yapmayı planladığım gibi.

Reklamsız, güvenli, akıcı ve sadece bir telefon arıyorsanız kesinlikle "Windows Phone" almalısınız. Tamamen işlevsel ve çözümcü. Kullanmaya fırsatınız olursa kesinlikle Win10 lu bir telefon deneyiniz. Çok akıcı ve tüm işlerimi halledebiliyorum. Office'den tutun çevrim dışı harita desteğine kadar. 7 aydır Lumia 1520 kullanıyorum kırılana kadar kullanmaya devam edeceğim. Bozulacağını pek tahmin etmiyorum. Bundan sonraki telefonumda Windows Phone olacaktır.

Reklamsız, güvenli, akıcı ve sadece bir telefon arıyorsanız kesinlikle "Windows Phone" almalısınız. Tamamen işlevsel ve çözümcü. Kullanmaya fırsatınız olursa kesinlikle Win10 lu bir telefon deneyiniz. Çok akıcı ve tüm işlerimi halledebiliyorum. Office'den tutun çevrim dışı harita desteğine kadar. 7 aydır Lumia 1520 kullanıyorum kırılana kadar kullanmaya devam edeceğim. Bozulacağını pek tahmin etmiyorum. Bundan sonraki telefonumda Windows Phone olacaktır.
İnternette gezinmeyi seven biriyseniz özellikle çok işinize yarayacaktır. Mesela girdiğiniz sitedeki reklamlar hem daha az oluyor hem o virüslü linklerin etkisi ortadan kalkıyor çünkü o virüslü linkler Android bir cihazı tuzağa düşürmek için.

Alınmaz. Hala kullanıyorum ama hergün çıldırtıyor. Steam uygulaması yok, Twitch uygulaması yok. Bankacılık uygulamalarıu eksik. Face doğru düzgün çalışmıyor. Resmi Instagram yok. Twitter da gündem görünmüyor. Arada bir de olsa Whatsapta bildirim sorunları olabiliyor. Telefon gayet hızlı ama uygulama konusunda batırmış telefonu...

Bir WINDOWS PHONE sahibi olarak sana söylemem gerekenler var. Tüm dediklerimi can kulağıyla dinle.
Öncelikle UYGULAMA sorun değil, nasıl olsa Mağazaya er ya da geç gelir.. DEME! Mağazası o kadar kötü ki en basiti oyun oynayan biri isen ve Steam kullanıyorsan Steam uygulaması, Twitch uygulaması bunlar bile yok. Instagram bile daha Beta da. Facebook desen yavaş çalışıyor. Her şey! Her şeyin sahtesi var, çakma uygulaması var...
Tamam bu telefonun TEK demek yanlış olur ama EN BÜYÜK eksiği: MAĞAZASI!
Bunun dışında bana göre Android'ten kat be kat iyi bir arayüzü var. Ben arayüz açısından çok sevmiş bulunmaktayım.
Telefonların bir diğer eksiği YAZILIMSAL olarak hali hazırda OTG desteklememeleri...
Ya ... Ne diyeceğim biliyor musunuz?
Yerinizde olsam bu tecrübeleri tatmış biri olarak Windows Phone almayın. Çünkü tek sorun Mağaza değil inanın... Mağazayı geçersek, uygulamalaradan atma sorunu oldukça fazla, telefonun çöküp kendini resetlemesi olayı bile ayda en az 1 kere görülüyor. Pil ömrü olarak sıkıntı çekmedim şu ana kadar...
Windows Phone henüz oturmuş bir işletim sistemi değil. Yerinde olsam şu an için WP den uzak dururum!
Windows Phone 10 ile neler değişir merak ediyorum, ben güncellemiş ve yarı pişman bir haldeyim (malum yapım sürecinde) ...

Özellikle de 2.000 TL gibi bir bütçen varsa Git iPhone al rahatına bak :) Gerçekten Android iyi güzel ama IOS başka :)) WP den uzak dur. Bahsettiğin modelde donanımsal olarak OTG varmış bu arada lakin... Telefonun tek eksiği OTG değil ne yazık ki :(
Windows Phone şu ana kadar benim için bir pişmanlık oldu ve öyle de kalacak gibi...
WP pişmanlıktır... :( Gelecekte iyileşmesi umudu ve dileğiyle! :(
Windows 10 beta olarak lumia 1020 kullanıyorum beta olması not bu ben çökme sıkıntısı yaşamadım kapıştırabilirim sorun değil burdan soruyu soran arkdaşa diyorum ios port un meyveleri var artık ios face ve messenger beta ama iyileştiriliyor çok iyi çalıştığını söyleyebilirim belki sorun yaşanabilir ihtimal ekran görüntüsü verebilirim elite cep telefonu gerçekten donanımsal olarak parayı hakediyor ama yazılımsal olarak o kadar uçmaya gerek yok ios sistemi gibi telefon android gibi değilki 10gb ram tak işlemciyi 8 çekirdek yap hala kassın window 10 pc ile harika çalıştığını söyleyebilirim çok işe yarıyor ama uygulama geliştiricileri bu değeri yok ettikleri için kötü diye biliniyor

Arkadaşlar bu konuyu tartışıp görüşlerimizi bildirmemiz için açtım. Hepsiburada.com' da Lumia 950
2.299,01 TL idi fiyat konusunda pek yorum yapamayacağım. Ancak Windows işletim sistemli telefonlar alınır mı? Windows 10 moble ile pc uygulamaları port edilecekti ancak bildiğim üzere şuan sadece 950 ve 950 Xl de Win 10 mobile bulunmakta. Bir de Android uygulamaları port edilecek idi ancak sonra İOS uygulamalarına karar verilmiş sanırsam. Sizce Win 10 mobile ile veya port işlemiyle çıkış yapabilir mi? Yada uygulama portundan sonra satışı artabilir mi? Sonuçta mağazası pek dolu olmayan bir platform. Herkes görüş bildirir ise memnun olurum.
Alma Alma Alma,Windows 10 Mobile Lumia 535 tede var ve Hiç bir uygulama yok,Issız Çöl gibi :cry:

Alırsan son sahibi sen olursun. Kimse almıyor. Bende kral 1520 var telefoncu 100 lira bile vermiyor. Ekosistem olarak 10 senesi daha var.
Benimki 1 TL bile vermedi vermem dedi düşün artık,

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı