Windows Phone neden alınmaz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Google desteği yok.
Market hala gelişme aşamasında.
Sistemin çok eksiği var.

Marketi tam olarak gelişimini tamamlamadı. Ayrıca Technopat'sanız WP özgürlük tanımaz.

Windows phone kötü bir telefon değil, fakat bazı beklentilerinizi karşılamayabilir, bu yüzden sorun yaşayabilirsiniz. Telefondan beklentileriniz nedir? Eğer beklentilerinize uyuyorsa alabilirsiniz tabikide, fiyat-performans durumu windows phone cihazlarda iyidir.

Gerekli uygulamaların hepsi var. Burada kimse bana Android'i savunmasın.
Windows Phone, yani Microsoft en eski giriş seviyesinde ki modellere bile güncelleme sağlıyor.
Android'te amiral gemisi modellerin haricinde hangi telefon sürekli bir şekilde güncelleniyor? Hiçbiri.
Uygulama konusuna geri dönersek Google Play'de istemediğiniz kadar uygulama var.
Peki kaç tanesini kullanıyorsunuz? Ayrıca çoğu yetişkin içerikli, virüslü uygulamalar.
Bunları yüklemek için telefon alan yoktur umarım.
Çoğu kişi güncelleme gelmezse ROM atarım diyor ama sorunsuz ROM bulmak o kadar kolay değil.
Ayrıca normal şartlarda bile bir işe yaramayan garanti olayını da devreden çıkarıyor.
Bu kadar yeterlidir umarım.

Gerekli uygulamaların hepsi var. Burada kimse bana Android'i savunmasın.
Windows Phone, yani Microsoft en eski giriş seviyesinde ki modellere bile güncelleme sağlıyor.
Android'te amiral gemisi modellerin haricinde hangi telefon sürekli bir şekilde güncelleniyor? Hiçbiri.
Uygulama konusuna geri dönersek Google Play'de istemediğiniz kadar uygulama var.
Peki kaç tanesini kullanıyorsunuz? Ayrıca çoğu yetişkin içerikli, virüslü uygulamalar.
Bunları yüklemek için telefon alan yoktur umarım.
Çoğu kişi güncelleme gelmezse ROM atarım diyor ama sorunsuz ROM bulmak o kadar kolay değil.
Ayrıca normal şartlarda bile bir işe yaramayan garanti olayını da devreden çıkarıyor.
Bu kadar yeterlidir umarım.

Windows phone bir dönem kullanmıştım, en çok sıkıntı yaşadığım kısım internet explorer idi. Kullanması rahat değil, bazı sitelerde sorun çıkarıyordu şimdi nasıl bilmiyorum. En azından diğer tarayıcılarında tam sürüm olarak markete gelmesi gerek.

Mükemmel dün VLC geldi mesela. Birde sıkıntı yaşayan arkadaşlar İnternet Explorer vb en son sürüme güncellesinler eğer ellerinden geliyorsa Developer olup en güncel sürüme güncellesinler.
Mağaza yeterli zaten Gameloft, bir kaç oyun firması ve diğer gönüllü arkadaşlar çok güzel oyunlar çıkartıyorlar.

Mağaza inanın bana çok iyi sağlam bir şekilde emin adımlarla gelişiyor. (Lumia 620 Windows Phone 8.1 Update 1 Developer Preview)

Ana soru "Neden alınmaz?" için cevabım Neden alınmasın? ;)

Lumia 620 kullanıcısıyım android marketi gibi çöp uygulamalar yok sistem gayet akıcı ve stabil temel uygulamalar yeterli seviyede ve çogu mevcut, windows 10 ile bunların tamamen geliştirilmiş olacağına inanıyorum.

Uygulama bakımından androide göre biraz zayıf. Geri kalan herşeyi gayet iyi. Android kullanan biri olarak windows phone stabilliğini çok beğeniyorum.

Neden alınmasın ?

-Bir dönem kullandım. Hızlı ve Stabil. Popüler uygulamaların hepsi mevcut. Gelişme aşamasında olmasına rağmen güzel uygulamalar mevcut. Microsoft desteği ile daha da iyi olacaktır. Hem fiyatları da gayet uygun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı